Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónap alatt hogy fogyhatok...

1 hónap alatt hogy fogyhatok 3 kilót? és mennyit mozogjak?

Figyelt kérdés
2013. aug. 24. 12:33
 1/3 A Mókus válasza:

Igen, fogyhatsz.

Sajnos a tartós fogyáshoz fontos az életmód váltás is, hogy ne kezdj el újra nőni. Tekintve, hogy nem tudom túlsúlyos vagy-e, illetve miket szoktál enni, mennyit mozogsz leírom, hogy én mit csinálok.


Kerüld a szénhidrátokat, és ami fontos: este 6 után ne egyél semmit. Ezután a bevitt étel rögtön a pocakra megy :)

Lehet napi három étkezést tartani: bőséges reggeli, normál ebé, sovány vacsora (pl kefír/joghurt 1-2 pirítóssal).

Fontos, hogy ne koplalj, mert annak hosszú távon nem lesz eredménye.


Én sportnak a tornát/futást ajánlom (napi 15-25 perc). Ha előbbi nem megy, akkor a gyors gyaloglást. Miután az ember befejezte a sportolást a teste utána is égeti a zsírt, tehát baromi hasznos dolog.


Az egészséges fogyás a heti 0.5-0.8 kg. Én minden hétfőn reggel mérem magam, reggeli előtt. Ha esetleg többet mutat a mérleg ne légy csalódott, mivel a testsúlyunk szinte minden órában változik.


Én egy hónap alatt 3.5 kilót fogytam. Szóval, igen, lehetséges :)


Remélem segítettem!

2013. aug. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hallottál már a fegyencedzésről, a lábemelés első kettő v.három szintje e célra tökéletesen megfelel. Nem nehéz elsajátítani és látványos eredményt produkál. Nekem bevált, -5 kiló/ 1 hónap.
2013. aug. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

egyetertek az elottem irokkal...negy honap alatt fogytam 18 kg...nem szabad koplalni...de nem is eszem tele a gyomromat...reggelire piritost eszem egy tojasval...en rantottanak hagymaval...vagy paradicsom vagy 10 15 szem szolloszemet... ebedre valamilyen hust ..en csirket vagy halat ...leginkabb ritkabban diszno es marha... zpldseggel parolva vagy sutve...kisebb krumli 1 db /edes krumpli meg jobb mint a feher/... vacsira salatat joghuttal...vagy magam keszitem az ontetet..oliva-olaj citrom-le bors es tehets ra sima joghurtot is..izles dolga... ket etkezes kozott turmixba egy alma egy banan ..ami van gyumolcsbol csak tisztavizet ontok hozza /a surusseget te dontod el...a viztol nem hizol...csak fogyaszt folyadekra szukseg van ...edesseget nem eszem...surun...egy kocka csoki lehet futas elott kocogok vagy biciglizek....ha van idom akkor egy orat...ha nincs fel 20-30 percet...

ket etkezes kozott...almabol annyit amennyit akarsz magvagbol...mandula szotyi..dio..tokmag -bol fel marek-vegyesven....SOK SIKERT...Marcsi

ui.

az elso ket honapba kb kb hetente egyszer -ketszer csak almat fogyasztottam...reggeltol estig...sokszor reszelve fahejjazva semmi mast...nincs meghatarozva a mennyiseg.. en max 4-5 dbot ettem...tudok olyat aki egesz heten csak almat

evett a masik heten rendes kosztot...es igy tovabb

2013. szept. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!