Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le akarsz fogyni (FELPONTOZLAK?

Le akarsz fogyni (FELPONTOZLAK?

Figyelt kérdés

En 4 hónapja fogyok ledobtam 19 kilót még 6 kiló van hátra.

kiolvastam egy rakás könyvet,tanulmányoztam egy halom módszert.

Kiszedtem belőlük a legjobb és leglogikusabb technikákat és elveket.

Azóta úgy fogyok,hogy élvezem,nem szenvedek nem éhezek.

Előtte évekig próbálkoztam,de mindíg kudarc volt a vége.

Most hogy már értem mit csínálok,nem azt mondom,hogy mindent tudok,de elég sokat,hogy lássam és értsem mi okozza a legtöbb ember kudarcát a fogyásban.

Mert ezeket a hibákat régen én is elkövettem.


Ezért arra gondoltam indítok egy blogot a témában.

De ehhez szükségem lenne infókra!

Neked mi okozza a legnagyobb problémádat mi az amit ha menne szerinted le tudnál fogyni?

Milyen témák érdekelnek legínkább?

Diéta,sport,motiváció és kitartás?


2013. aug. 25. 10:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legnagyobb gond, hogy az ételek ízét szeretem. Tehát bármikor tudok enni, ha nem vagyok éhes. Olyan ez mint a csokievés, csak nálam a kaja jön be.
2013. aug. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
Engem legfőképpa motiváció érdekel, de a sport is nagyon meg a kiartás. :)
2013. aug. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%
A motiváció hiánya... legutóbb amikor elkezdtem egészségesen táplálkozni és minden nap tornászni, azt hittem menni fog... aztán (1 hónap után) ráálltam a mérlegre, és 4 kilót híztam! Fel is adtam az egészet, rajtam már nem lehet segíteni :')
2013. aug. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%
pontozz
2013. aug. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
71%

Önfegyelem hiányzik nálam... Ha meglátom, hogy anyu finomat főz ebédre, nem bírom ki, hogy ne tároljak be belőle....

De ezen holmi blogok nem tudnak segíteni.

2013. aug. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem igazából a motivációval sincs baj és a kajákkal sem, mert nagyon ritkán érzem magam éhesnek, inkább az a baj, hogy a combomról sehogy nem megy le az oda rakódott felesleg. Nem vagyok egyáltalán túlsúlyos (50kg), tornázom minden nap, képes vagyok nem enni, de semmi nem segít rajta, pedig mindent megpróbáltam.

Viszont ha indítanál egy ilyen blogot, elküldhetnéd a linkjét, szívesen olvasgatnám.:)

2013. aug. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
A kaja resze. Nem arrol van szo, hogy nagyon kajas lennek. Marmint de (:D), de azert tudom tartani a dolgokat. Inkabb a rendszeresseg reszevel van gond. Neha kihagyok egy etkezest, helyette tul sokat eszek a következön... De szeptembertöl, mikor ujra beindul a melo, igyekszem majd egy rendszer kiepiteni, hatha az segit. :)
2013. aug. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Az én gondom, hogy nálam nem érvényes ez a mondás: mindenből lehet, mértékkel.

Leginkább az alkoholizmushoz tudnám hasonlítani, mindaddig minden szép és jó, míg meg nem kóstolok valami bűnöst. Onnantól kezdve nincs megállás. Képes vagyok hányásig zabàlni.

De ha ellentmondok annak a bizonyos belső hangnak, ami azt mondja "csak kóstold meg, egy falat nem árthat", akkor nincs gond.

Legutóbb úgy jártam, hogy intézkedni voltam és sajnos nem vittem magammal csak 1 almát. Gondoltam veszek egy étcsokit. De csak trüffel krémest kaptam. Gondoltam nem lehet belőle nagy baj. De lett. Sajnos. De már tudom mire figyeljek.

Én -9 kgnál tartok, még 5 van hátra.

2013. aug. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
48%

Nem akarok lefogyni. Egyszerűen csak nem akarok elhízni, cukorbeteg lenni..


Az edzésben az motivál, hogy fejlődni akarok. + valahogy a szépségérzetemet is megmozgatja az amit csinálok, a mozgás.. könnyedsége, természetessége, ereje.

2013. aug. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Neked mi okozza a legnagyobb problémádat mi az amit ha menne szerinted le tudnál fogyni?

- Motivációm, megvolt, de sajna mióta van párom, elvesztettem a motivációt, mert neki tetszem így is :)


Milyen témák érdekelnek leginkább?

- Motiváció visszaszerzése, csoportok a közelemben, akik fogyózni akarnak, vagy együtt tudnánk sportolni (pl futni)


Diéta,sport,motiváció és kitartás?

- Sport, motiváció, kitartás

2013. aug. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!