Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki tud hosszab...

Van itt olyan, aki tud hosszabb és hatásos fogyókúrát? Vagy esetleg olyan aki segítene? (írna nekem étrendet, elmondaná mit ehetek mit nem stb. ) többi lent

Figyelt kérdés
Régóta neki akartam kezdeni fogyózni de semmi akaraterőm, folyamatosan leálltam, van itt olyan aki tudna ebben segíteni? Magamnak nem igazán tudok étrendet írni illetve tippeket adni, olyannal szeretnék beszélgetni aki jártas ebben és tudna segíteni...
2013. aug. 25. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha megfogadsz egy tippet, akkor szálkásító diéta, és heti 3-4x1 óra aerob edzés, enélkül nem az igazi.


De szerintem tedd majd fel újra a kérdésedet a sport kategóriában, ott vannak igazán, akik tudnak segíteni.


Ha szerencséd van, ide is áttéved egy.

2013. aug. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs akaraterőd, akkor különösen fontos a személyre szabott étrend, amit tudsz tartani, nem? Olvass utána és állítsd össze magadnak, legjobb, ha menet közben, hiszen mit tudod reggel, hogy mit fog kívánni a tested este?

Akaraterő nélkül is lehet fogyni, én sose használtam hozzá, önfegyelmem pedig véletlenül sincs. Egészségtudatosságom van s hedonizmusom. Életmódot váltottam, úgy, hogy segítsen fogyni, miközben ízletesebbé váljanak az ételeim, mint korábban voltak (pedig mindig jól álltam e téren, szeretek főzni és kísérletezni). Így semmi erő nem hat abba az irányba, hogy abbahagyjam. Max kilengek, de egyre ritkábban, nem éri meg, nem jobb rövid távon sem.


Nem hiszem, hogy van egy fix recept arra, hogy hogyan fogyózzon valaki, akinek nem szokott menni. Annyira emberfüggő. Van pár általános igazság és segítő tipp, de azontúl kinek ez jó, kinek az.

2013. aug. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amit én leírtam, az majdnem bizton merem állítani, mindenkinek jó, ha betartja!
2013. aug. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2013. aug. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3: Nem írtál rosszat, de a konkrét étrend, amire a kérdező vágyik az én olvasatomban, többféle lehet. A szálkásító diéta sem egyféle. S csak mert egy étrend jó, nem tuti, hogy a kérdező képes betartani, az ízlése, szokásai, körülményei miatt. Olyan kell, amit nem ad fel, az kevés, hogy működjön, amennyiben betartják :-/
2013. aug. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De igen, egyféle. Nem tudom, te mire gondolsz, de a hivatalos szálkásító diétára univerzális szabályok vonatkoznak. Mindenkire alkalmazható, csak át kell számolni a saját testsúlya szerint a tápanyagmennyiségeket. És be lehet tartani, nem jelent szenvedést, és abszolút nulla gasztronómiai élvezetet nyújtó étkeket.


Úgynevezett "fogyókúrás" diéta tényleg van ezerszám, hatalmas részük irdatlan nagy hülyeség is.

2013. aug. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!