Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hány kiló a...

Szerintetek hány kiló a különbség a két kép között?

Figyelt kérdés

Hány kilónak tippeltek a képeken (170cm vagyok)? Szerintetek szükségem van még fogyásra?


1. [link]


2. [link]


2013. aug. 25. 17:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
86%
Én sem tudnék tippelni, 20 kiló a minimum szerintem. :) Nagyon szép teljesítmény, áruld el hogy csináltad! :)
2013. aug. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

kb. 30 kg ment le.

Gratulálok! Nincs már szükséged a fogyásra!

2013. aug. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, kicsit csodalkozom, hogy az elso kepen 75-80 kikonak tippektek. Az elso kep tavaly nyaron keszult es 96 kg voltam akkor :D Osszesen 35 kg-ot fogytam, most 61 vagyok. De legalabb tudom, h miert nem hitte el senki, hogy kozel 100 kg voltam (amikor annyi voltam, masok is 80 korulinek tippeltek, de azt hittem csak kedvessegbol mondtak :) )... Jo 6 eve kuzdottem a tulsullyal, aztan elegem lett es megfogadtam, hogy a kovetkezo nyaron normalisan fogok kinezni. Figyeltem az etkezesekre, az ADAGokra, este mar nem eszem, szenhidrat bevitelt minimalisra csokkentettem (azt is leginkabb a delelotti orakban csak). Tobb husit, halat es zoldseget eszem. Cukrot, uditoket, sutit, kekszet egyaltalan nem, csokit csak ritkan fogyasztok. Mindenkinek, aki halogatja a fogyokurat, csak tanacsolni tudom, hogy vagjon bele es 3-4 het elteltevel teljesen hozzaszokik a szervezet. Mar nem is kivanom a "rossz" kajakat, vagy ha megis, kb egy falat eleg is belole.
2013. aug. 26. 17:41
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

11-es vagyok, jó látni, hogy így is lehet. :) Rám csak plusz 5 kiló szökött fel mostanában, ennyit szeretnék leadni, de piszkosul nehezen megy. Elkezdtem a táplálkozásomra figyelni, hasonlóan ahogy te, de nem voltam túl kitartó, mivel itthon a családom ugyanúgy evett továbbra is. Nem bírtam és feladtam... 2 kilót sikerült lefogynom gyakorlatilag szép lassan (3 hét alatt), de amint feladtam vissza is jött.

Örülök, hogy látok sikert szimplán a táplálkozástól is, ebben nagyon hinnie kell az embernek, hogy ne dobja be a törölközőt 3. nap után. :) Gratulálok!

2013. aug. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Ja, és arra figyelj, hogy mindazok mellett, hogy nem hízod vissza a leadott súlyt, nagyon ne is fogyj már sokkal tovább. :)
2013. aug. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Koszonom. Meg szeretnek 3-4 kilot leadni, de el szeretnek kezdeni valamit sportolni is. Egyelore futok es lovagolok, de szeretnek kondiberletet venni es kicsit erositeni!
2013. aug. 26. 18:04
 17/23 anonim ***** válasza:
55%
Azt nem értem, hogy miért kellett egy csomó kommentelőt lepontozni, amikor hasznos dolgokat írtak, illetve jól is tippeltek?
2013. aug. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
64%

Nem baj nyugodtan le lehet pontozni engem nem zavar :)

Én írtam a sok felsőtest edzést?hány cm magas vagy?

2013. aug. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
ja de barom vagyok :) 170 :)
2013. aug. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom, miert pontoznak le... Szamomra mindegyik valasz hasznos, ezert mindenkinek zoldet nyomok!
2013. aug. 27. 22:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!