Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan aki teljesen meg...

Van olyan aki teljesen meg van elégedve az alakjával?

Figyelt kérdés

2013. aug. 23. 18:05
 1/7 schocko ***** válasza:
Én.
2013. aug. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is, köszönöm :D
2013. aug. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne??? Mondd már meg...
2013. aug. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nőkre gondolok elsősorban. Én úgy érzem soha nem leszek teljesen és az érdekel van-e olyan aki sport vagy diéta utána teljesen meg van elégedve az alakjával,szóval elérte a célját.
2013. aug. 23. 19:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor neked nem a sport vagy a diéta a megoldás, hanem a fejedben való rendtétel...
2013. aug. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy nő sincs tökéletesen teljesen megelégedve az alakjával:)

Nálam még mindig van olyan, hogy ide egy kicsit több izom, oda egy kicsit feszesebb bőr, stb. De alapjáraton most nincs bajom vele, csak lenne mit javítani rajta.:)

2013. aug. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyjából megvagyok, persze lenne amin változtatnék, de vannak olyan testrészek amelyeken nem lehet. Legyen az pl. mell vagy egyéb, van ami tényleg genetika függvénye. De ahogy te is írtad sporttal és diétával kicsit túl is teljesítettem az eredeti célt.
2013. aug. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!