Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valasztanatok olyan part...

Valasztanatok olyan part magatok melle, aki mindenben tamogat titeket, de nem koveti etkezesi elveiteket, szokasaitokat?

Figyelt kérdés

Azoktol kerdezem, akik eletmodot valtottak, kitartanak elveik es kialakult uj, jonak velt szokasaik mellett.

Tegyuk fel, van egy ember, aki szeret ugyan sportolni, de nem mond le az altalatok elkerult dolgokrol. Termeszetesen azt nem tudhatjatok elore, hogy a jovoben ez mikent alakul, nincs kizarva hogy atveszi a ti szokasaitokat, de az sincs kizarva hogy nem, esetleg megprobaljak, de elcsabulnak vagy feladjak, esetleg meg sem probaljak, mert ugy erzik jol magukat a borukben, ahogy elnek. A kerdes csak az, hogy parvalasztasnal ezt mennyire veszitek figyelembe? A valaszokat koszonom es nem pontozok le senkit sem!


2013. aug. 27. 07:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha megszeretsz valakit, ez már másodlagos dolog lesz:)
2013. aug. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Persze h választanék, mert ha annyit enne mint én, akkor éhen halna.
2013. aug. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én elfogadom őt és ő elfogad engem:)

Mindketten kölcsönös tiszteletet mutatunk a másik felé.

Én nem szólok bele, ha ő a tv elött chipset és sört iszik, ő nem szól bele ha lefekvés elött natur túrót eszem.

Ennyi az egész, nem kell túl parázni:)

2013. aug. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, majd ilyen hülyeség miatt fogok elküldeni valakit. Nem ejtettek a fejemre!!
2013. aug. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen párom van :) Én betegség miatt mindent megválogatok. Ő meg megeszegeti a kajáimat, de hozzá pluszba eszik.
2013. aug. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!