Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Befolyásolná a diétám heti...

Befolyásolná a diétám heti 1-2 túrórudi?

Figyelt kérdés

Imádom az édességet,egész életembe nagyon édesszájú voltam.

Jelenleg diétázom,kb 15 kg-t kellene leadnom.

Hetente 1x-2x ha tízóraira megennék egy túrórudit (nem óriást:D) azzal sokat rontanék a dolgon? azért erre gondoltam mert nagy része túró,ami jó. a csokibevonat meg a benne lévő cukor már kevésbé,de érdekel a véleményetek,hogy ennyi belefér-e,hatásos lenne-e ígyis.

Vagy esetleg vegyek update túrórudit,azzal jobban járnék?



2013. aug. 28. 12:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem befolyásolná, nyugodtan egyél olyat, amilyet szeretsz.


Nem ezen fog múlni.

2013. aug. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Tényleg nem ezen múlik a dolog, de figyeld meg, fél éven belül heti 1-2 darabból napi 1-2 darab lesz.

Miért nem lehet teljesen elfelejteni, én is nagyon édesszájú vagyok, de ha tényleg olyan fontos lenne neked a diétád, lemondanál róla.

2013. aug. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Nem LEHET és nem is KELL teljesen lemondani az édességről sem.

Mértéket kell tartani, és kész.

2013. aug. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Érdemesebb elhagyni a szemét kajákat, legalább amíg olyan célok vannak mint a fogyás.


Meg betegségek előfordulását is csökkenteni kellene, ehhez pedig a mértékletes szemétevés nem jó. Ugyanis alapból elég károsodás éri a szervezetünket, még túrórudievés nélkül is, tehát a 'valamennyi belefér' már át van lépve. Nálam is, nálad is, mindenkinél aki nyugati országban él, főleg városokban..

2013. aug. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A fogyást magát valószínűleg nem zavarja, az egészségügyi dolgokról nem kívánok írni, amúgysem vagyok szakértő, fogalmam sincs róla. Én alapból kerülöm a cukrot is, a túrót is, a bolti édességeket is. Házi csokiszószt és sütit eszem olykor, nem vettem észre, hogy zavarná a fogyást, ha egyébként nem ereszdelahajam van, szénhidrát és kalória terén... Persze nem vagyunk egyformák, van, akinek máshogy reagál a teste ugyanarra, főleg, ha alapból pl. igen keveset eszik és lelassult az anyagcseréje.
2013. aug. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. aug. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha kívánod az édességet, ne mondj le róla, csak tartsd a mértéket. Ha megvonod magadtól, akkor előbb-utóbb megbosszulja a szervezeted és nem 1-2-t fogsz megenni. Szóval mértékkel nyugodtan:) Egyébként jó választás a túró rudi, a nagy része túró és isteni finom:)
2013. aug. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Ha megvonod magadtól, akkor előbb-utóbb megbosszulja a szervezeted"


Még mindig TÚRÓRUDIRÓL beszélünk?


Mennyi felnőtt ember él ebben az országban? 18 éves kor felett a túrórudi már nem esszenciális táplálék, helyébe a kávé és az alkohol lép, nem?

2013. aug. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én most fogyókúra alatt majdenm mindennap megeszem egy óriást (ráadásul a mogyorósat, ami még több kcalt tartalmaz:), de ezzel együtt 1000-1200 kcalt viszek be naponta. Minden második nap 1,5-2 órát mozgok is.

Működik :)

2014. júl. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utolsó: igen, fogysz, de izomból. Nem lenne jó zsírból is fogyni?
2014. júl. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!