Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha éhezek, lesoványodok?...

Ha éhezek, lesoványodok? 158/44kg. , mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem vagyok kövér, de meg soványabb szeretnék

lenni, ha pl bezárnanak valahova és nem adnának kaját,akkor mennyi idő alatt fogynék le jelentősen? Nem akarok kórosra...meg persze ennék..csak nagyon keveset. Utána mi történne?



2013. aug. 28. 15:26
 1/7 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
Pedig már éppen eléggé sovány vagy. Ez alá ne menj, mert csak csont és bőr leszel, az meg nagyon ronda. Nem csak szerintem, de a legtöbb pasi szerint is.
2013. aug. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
88%
már így is túl kevés, egyébként ha éhezéssel fogysz, az összes vissza fog jönni hamarosan, sőt valószínű, hogy több is...
2013. aug. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

AZZAL,HOGY NEM ESZEL ELEGET NEM LESZ FORMÁS ÉS FESZES A TESTED!

Azért mert nem eszel, az izmaid még nem fognak növekedni és kerekedni. Csak csökken a koncentrációd, éhes leszel, a szervezeted anyagcseréje lelassul, mindent amit megeszel raktározza a szervezeted, dehidratálódsz, csökken az izomtömeged.

2013. aug. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Inkább híznod kellene még pár kilót, miért akarsz te is olyan ronda anorexiás kinézetű lenni, mint sok más lány?
2013. aug. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
eleve korosan sovany vagy...pszichiatriara kellene bezarni teged, ott kapnal kezelest
2013. aug. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most még épphogy jó a súlyod, de elárulom ha még 1 kilót is fogysz, csak egyetlen egyet, az már kórosan sovány lesz...
2013. aug. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értettem köszönöm.:) enni fogok rendesen..meg tornázni. Megijettem attól hogy visszajönne.
2013. aug. 30. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!