Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az otthoni torna gyakorlatokto...

Az otthoni torna gyakorlatoktol is lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt az aerobikra pontosabban mikor lábemelések,kitörések vannak..ezzel is lehet fogyni ha mellette diétázunk odafigyelünk keveset eszünk?? VAGY EZ csak formásit?
2013. aug. 28. 19:45
 1/5 anonim válasza:
100%
Persze, hogy lehet fogyni, elősegíti a fogyást mivel égeted a kalóriákat, de első az étrend.
2013. aug. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én Béres Szandival és Shaun T-vel fogyok. 66ról kezdtem, a cél az 50, most 57 vagyok.

Ha lenne rá időm és módom biztosan eljárnék, de kisgyerekkel egyedül, nem megoldható. Így ha beválik ha nem, ez van. De úgy tűnik segít. De persze első az étrend. A torna csak segít, de ha nem jó az étrend megette a fene.

2013. aug. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Táplálkozás kérdése, olyan jó lenne ha ezt ez a 10 millió magyar megtanulná.
2013. aug. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Norbi, Rubint Réka edzései és update ételek. Nemrég kezdtem énis , nekem 15 kilót kell leadnom. Nagyon szeretem az update kakaóst, ráadásul mióta fogyózom nem is kívánom az édességet. Minden nap tornázok 1-2 edzését nekiük. 2 hét alatt 5 kiló ment le és kezdek formásodni is :D
2013. aug. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor folytatom én is ha nektek bevállt.

Köszönöm mindenkinek!:)

2013. aug. 29. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!