Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 9 hónap alatt hány kg-t...

9 hónap alatt hány kg-t tudnék fogyni? És ez megfelelő lenne a fogyáshoz? (lent)

Figyelt kérdés

Azért kilenc hónap mert akkor lesz egy fontos esemény, amikor szeretnék jól kinézni.

Kb. 178 cm. vagyok, és 118 kiló, nem olyan régen hagytam abba a kondizást.

Úgy gondoltam, hogy edzésnek a szobabiciklizést napi szinten űzném, és konkrétan napi 1 órára gondoltam.

Enni pedig teljes kiőrlésű kenyeret, tejtermékeket, saláta féléket, és húst terveztem.

De ha ezek nem megfelelőek, akkor egészítsetek ki nyugodtan.


2013. aug. 29. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
tojást, halat, gyümölcsöt is egyél
2013. aug. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké, csak az a baj hogy se a tojást se a halat nem szeretem. Vagyis, a halat még csak-csak, de a tojást nem.
2013. aug. 29. 15:46
 3/7 Lipton. ***** válasza:

szénhidrát: teljeskiőrlésű dolgok( kenyér tészta) natúr zab, barna rizs, pufi rizs, stb.

fehérje: sovány túró estére, tojás( sárgája nélkül) sovány húsok pl: csirke pulyka marha( disznó nem kell) protein por,stb


tejtermékek felejtős( kivéve túró)


+ sok zöldség kivéve a hüvelyesek, kukorica


edzésnek jó a szobabicikli, de nem kell mindennap, heti 3-4 * egy óra, lehetőleg éh gyomorra :)

edzés előtt mehetne 2 gramm L-karnitin edzés után protein por, nem kell mellés gyors szénhidrát aztán rá 1 órára mehetne 1 teljes étkezés ( hús, valami szénhidrát, meg zöldség)

2013. aug. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lipton. ***** válasza:
remélem érthető voltam :))
2013. aug. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Lipton. ***** válasza:

gyümölcsöt mellőzd

meg a cukros zsíros kajákat

2013. aug. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, érthető volt :)

De attól tartok, hogy az éhgyomros szobabiciklizés nem fog összejönni...

És a gyümölcsökkel mi a gond?

2013. aug. 29. 16:51
 7/7 Lipton. ***** válasza:

teli van gyümölcscukorral és arra semmi szükséged nincsen.

csak zsírosodsz tőle :/

2013. aug. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!