Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez fogyókúrás kaja? Melyik...

Ez fogyókúrás kaja? Melyik napszakban egyem?

Figyelt kérdés
Mostanában többször eszek (hol reggelire, hol ebédre, hol vacsorára) olyat, hogy gyümlcsdarabokat leöntöm joghurtal és megszórom magvakkal. Most pl olyat ettem, hogy: 1 kopasz barack, fél alma, egy marék szőlő, egy kanál mag (napraforgó, szezám, lenmag) és leöntöttem danone könnyű és finom joghurttal. De szoktam ugyanezt natúr activiáva, vagy gyümölcsös activiával is. Elég laktató is. Tudom, hogy gyümölcsök, sok cukor van bennük, de még mindig jobb mintha pl a mai ebédet (sültkrumpli meg sertés fasírt) enném, nem? Illetve a kérdés még az, hogy melyik napszakban egyek ilyet? Nem sokat, kb. 5 kg-t szeretnék fogyni.21L
2013. aug. 30. 12:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Jobbnak mindenképp jobb mint a sültkrumpli fasírtal!nem feltétlen diétás ez asmit eszel de mindenképp egészséges csak este kerüldd a gyümiket!És persze ezen kivül remélem eszel mást is mint pl. csirkemell,zöldségek és társai!? :)
2013. aug. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
persze, eszek ilyeneket is, csak ez a "gyümölcsmix" most került az étrendembe, és nagyon bejött:D:)
2013. aug. 30. 12:26
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Gyümölcsös joghurttal ne, főleg ne könnyű és finommal, iszonyat sok cukor van benne. Natúr joghurttal jobb, de nem fogyókúrás kaja. Reggel a legjobb.
2013. aug. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%
Tiszta rossz amit csinálsz. Maximum reggel egyél egy pici gyümölcsöt,de csak keveset. Igazából a semmi lenne a legideálisabb.
2013. aug. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
utolsó! 5kg-t akarok lefogyni, az azért nem olyan sok. emellett szeretnék egészséges is lenni, a gyümlcsöket biztos, hoyg nem fogom elhagyni, legfeljebb kicsit később aodm le ezt az 5kg-t.
2013. aug. 30. 12:59
 6/22 anonim ***** válasza:
0%

Akkor meg minek kérdezel?

Fogyáshoz rendes kaja és mozgás kell. ennyi.

2013. aug. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Nem azt kérdeztem, hogy egyem-e, hanem, hogy fogyókúrás kaja-e, meg hogy melyik napszakban egyem.


Mozgás megvan, nem hiszem, hogy 5kg-t nem fogok tudni fogyni ha mindennap-minden másnap megeszek egy ilyet...Csak kíváncsi voltam, hogy ez hízlal-e, mert akkor nem eszek minden nap, vagy nem joghurttal eszem.

2013. aug. 30. 14:38
 8/22 anonim ***** válasza:
0%

Kicsit sem fogyókúrás kaja, és hizlal,igen.

Ha már le lett irva,hogy ne edd akkor szerinted "fogyókúrás" kaja?

Meg az is le lett irva,hogy melyik napszakban.

Tőlem eheted,de látom te is tudod,hogy nem kéne, csak leszrod.

2013. aug. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
és szerinted miután leírták ketten előtted nem fogtam fel, hogy nem fogyókúrás kaja? utána már nem volt több kérdésem...
2013. aug. 30. 14:59
 10/22 A kérdező kommentje:
tőled külön nem kérdeztem, hogy hízlal-e meg hogy mikor egyem. előtted leírták, megjegyeztem, ennyi. fel van fogva.
2013. aug. 30. 15:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!