Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Éhes vagyok, mit egyek ilyenkor?

Éhes vagyok, mit egyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Tippeket várok.... Ötleteket....

2013. aug. 30. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ. Mit kívánsz, mit ettél eddig, edzés előtt vagy után vagy, milyen az étrended...

Nekem ilyenkor kb. ebédidő van, bármit eszem, amihez kedvem van, de ha nagyon jólfésülten diétázó akarsz lenni, akkor lehetőleg ne masszív szénhidrátot egyél ilyenkor, hanem inkább fehérjét. Zöldség attól még mehet ;)

Tükörtojás zöldséggel, hús zöldséggel, sajt zöldséggel, ilyesmi.

2013. aug. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amit az első ir,az jó, csak a sajt nem kell.
2013. aug. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát pedig pont sajtot ettem xD
2013. aug. 30. 20:08
 4/6 anonim ***** válasza:
tebajod..
2013. aug. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pedig gondoltam rá, hogy írom a túrót is, miért ne? Van, aki megeszi. Én nem, túl közel áll a tejhez. A jó érett sajtokkal már kevesebb baj van, eléggé átalakul/lebomlik a laktóz és a kazein. Plusz finomak tudnak lenni. Kár, hogy többnyire nagyüzemi állattartásból származik.

Úgyhogy én tojást szoktam enni, kb. a lehető legjobban tartott tyúkoktól. Legjobb.

2013. aug. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Melóztam ma, k..vafáradt és k..vaéhes voltam mire hazaértem...


ebédre melóba csmell + zöldség kombót vittem, illetve este fél 10-10 körül kajáltam (le is mozogtam ennyit :D főleg mivel naponta 1,5 órát sétálok oda-vissza melóba + amit ott mozgok)

este 10kor is csmell + zöldség kombót ettem


Ha ez unalmas neked akkor variálhatod hallal/pulykamellel,

vagy mint előttem is írták: tojásfehérje (este sárgáját már ne egyél max reggel, akkor is max 1 sárgája) túró, (sovány túró!) sovány sajt (mozarella, ne a zsíros eidamit..) light yoghurtok, kefir.

2013. aug. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!