Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 eves lany vagyok 174cm es...

15 eves lany vagyok 174cm es 83 kg. Ki akarom probalni azt hogy egy hetig csak almat eszek. Allitolag van aki lefogyott 6 kgt igy egy het alatt. Erdemes megprobalni? Kinek mi a velemenye errol?

Figyelt kérdés

2013. aug. 31. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Szörnyű. egyél csak húst és zöldséget.
2013. aug. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

miért pont almát ,miért nem narancsot

amúgy kreténség ,semmit sem érnél el

2013. aug. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem nagyon eszek hust :)
2013. aug. 31. 21:32
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez semmiképp nem jó ötlet. Ha csak belegondolsz 1 hét alatt 6 kiló nagyon sok abból maximum 1 kiló lenne a zsír ami lemegy, a többi víz/salakanyag, és ilyen módszerrel izomból is fogyni fogsz. Másrészt a következő héten visszaszeded az egészet, ha nem többet,mert 1 hétig éheztetted a szervezeted.
2013. aug. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor egyél.
2013. aug. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Rettentő nagy böszmeség. Ezt te se gondoltad komolyan.. Semmi értelme. És az is biztos, hogy nem bírnád, szerintem a 3. napon összeesnél mert a szervezeted nem kapná meg a megfelelő tápanyagokat.
2013. aug. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6 kiló egy hét alatt még, ha sikerülne is, szörnyen egészségtelen..aztán, ha elkezdenél normális dolgokat enni, a 6 leadott kiló után 12 visszaszedett kiló jönne.
2013. szept. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

1 ideje hust enni

2 van egy tuti modszer, amitol 100%, hogy jo alakod lesz, abba kellene belevagni: a modszer lenyege, hogy felemeled a lusta s.e.g.g.e.d es nekiallsz rendszeresen sportolni

2013. szept. 1. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Pont almát? Nem félsz a fehérjehiánytól és az izombontástól? Lehet, hogy paranoid vagyok, de én azt tenném. S a fehérje csak egy dolog, a zsírbeviteled is vészesen alacsony lenne (ha eleget vinnél be, akkor pedig ott állnál többezer kalóriányi szénhidráttal, s még mindig nem lenne meg minden szükséges tápanyag). Az alma nagyon, nagyon messze van attól, hogy komplett étel legyen... Jobb lenne pl. tojást és zöldséget enni, ezek együtt már sokkal értelmesebbek tápanyag szempontjából.

Az extrém (és buta) fogyókúráknak semmi értelme, úgyse fogsz heti több kiló zsírt veszteni, azt nem lehet (max. ha iszonyatosan kövér vagy és/vagy nagyon, nagyon sokat edzel, normálisan nem).

2013. szept. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Inkább vegyél magadon erőt, és kezdj el valami sportot, meg állíttass össze egy jó étrendet olyannal aki ért hozzá.
2013. szept. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!