Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen vagyok, mennyit fogyjak...

Milyen vagyok, mennyit fogyjak még? (képmelléklettel)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

168 cm és jelenleg 69.5 kiló, a kép még akkor készült, mikor 70 kilós voltam. Egyébként 73 kilóról indultam, szóval lement 3 és fél kiló már, nagyon elszánt vagyok. Megkérdeztem az egyik rokonomat, hogy szerinte hány kiló vagyok, és azt mondta, hogy 85. :( Sohasem voltam 74-nél több. Igyekeztem jó képeket csinálni, hogy reális válaszokat tudjatok adni. Szerintetek?



2013. aug. 29. 13:43
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 85 kg -nak nem nezel ki. Pont olyan magas vagyok mint te, es 70 kg- osan neztem ki ugy mint te a kepen. nekem 58 kg korul volt a legidealisabb a tomegem eddig.
2013. aug. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mennyi idő alatt fogytál le a 70-ről, 58-ra, és ha megkérdezhetem milyen módszerrel?
2013. aug. 29. 14:02
 3/33 anonim ***** válasza:
49%

Nem nézel ki 85-nek...


Úgy gondolom, hogy ha jól érzed magad így akkor maradj, ha fogyni akarsz fogyj nem foglak megállítani. Viszont sosem lesz kockás a hasad... /tesóm azért erőlködik de ezt nem képes felfogni, szerintem a barátja teletömte már a fejét és szed ilyen szutykokat is/ Max. szép lassan elfogysz. Azt, hogy ne legyen egy centi hasad se azt nem lehet elérni. Ha 48 kg lennél /ami ehhez a magassághoz sovány már/ akkor is lenne...

2013. aug. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Kockás hasat semmiképp nem szeretnék. Én csak vékony szeretnék lenni, és el fogom érni.
2013. aug. 29. 14:19
 5/33 anonim válasza:

szia :)

nagyon meglepett a képed, mert szerintem sem nézel ki semmi esetre sem 85nek .__. az a rokonod (nem akarom sértegetni bocsi x) de szerintem nem igazán van eszénél, aki ezt mondta rád. vagy csak szándékosan akart téged bántani.


ezeket tudom neked javasolni:

minden étkezést egy nagy pohár vízzel kezdj és fejezd be (közben nem mert puffaszt)

minden étkezés után moss fogat így nem akarsz majd többet enni

lassan egyél és mindig asztalnál. válassz kisebb tányért és kanalat mint eddig.

az ételeket darabold apróra (én így néha 3 fasírtból és egy maroknyi hordós káposztából is jól lakok)

ne hagyj ki étkezést, mert falásrohamot kaphatsz


grapefruit

hordóskáposzta köretnek a húsokhoz és ha megéhezel (megakadályozza a zsír lerakódását)

kefír (esetleg bele kevés fahéj, ami szintén fogyaszt de légy óvatos mert májkárosító is nagyobb dózisban-olvass utána h ki tudd számolni h te mennyit ehetsz)

kamilla tea (hashajtó)-estére

zsálya tea (puffadásgátló)-evés előtt 1 órával

zöld tea -reggelre

gyömbér (fűszerként a húsokra. szintén zsírégető)

alma (magas pektintartalom, tisztító hatású)

sok zöldség és kevés gyümölcs mert a fruktóz miatt az sem a legjobb

főtt tojás (ha van rá mód néha hagyd meg a sárgáját)

mandula (negyed maroknyi-túl sok benne a kalória, de elveszi az étvágyat ha sok vizet iszol hozzá)

répa (nem lesz székrekedésed, és a bőröd is szép lesz)

máj (sok D-vitamin)

Kalcium (mert e nélkül nem indul be a zsírbontás rendesen)-viheted be sok alacsony zsírtartalmú tejtermékkel



és bárki bármit mondd ezeket kerüld:

szőlő, szilva

kakaó- étcsoki (kamu ami neten róla van, legalább is nekem nem vált be. meg túl sok benne a szénhidrát)

citrom, citromlé - nem éri meg h gajra rakd a fogzománcodat. ha hasmenést akarsz elérheted pl langyos sós vízzel is reggelente

2013. aug. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Nehany honap alatt sikerult anno, de en koplaltam es ez nem volt tul jo otlet. Viszont volt, hogy egeszsegesen sporttal es dietaval sikerult hasonloan lefogyni. Aktiv eletmodot, es megfelelo taplalkozast tudok csak ajanlani. Ezen kivul meg sok kiegeszito jo lehet, de ez az alap, amugy nem fog menni.
2013. aug. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy a koplalás nem volt jó ötlet? Nem fogytál tőle, vagy rosszul lettél, nem bírtad?
2013. aug. 29. 16:25
 8/33 Lipton. ***** válasza:
étrend van? :) :)
2013. aug. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, hogy sokak számára hihetetlen, de nekem az ilyen alkatú lányok tetszenek!
2013. aug. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez aranyos volt. :)
2013. aug. 29. 16:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!