Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tökfőzelékből mennyit ehetek...

Tökfőzelékből mennyit ehetek ebédre? Kettő tányérral megehetek?

Figyelt kérdés
Csak egy kevés natúr joghurttal van bekavarva. Piros paprika, és hagyma van még a tökön kívül.

2013. aug. 26. 13:55
1 2
 1/11 anonim válasza:
2kg és 5g de 1grammal se tobbet se kevesebbet.
2013. aug. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem egy étkezés számít, hanem az egész napi tápanyagbevitel. Ha neked belefér, akkor miért ne ehetnél annyit? ;)
2013. aug. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bármennyi tököt ehetnél, de joghurttal nehéz megmondani, hogy mennyire rontod el az amúgy jó zöldséget.
2013. aug. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én eszek tejterméket, tehát a joghurttól egyáltalán nem tartok.
2013. aug. 26. 15:24
 5/11 anonim ***** válasza:
Felőlem.. nem én akarok fogyni. Akkor viszont.. nem tudjuk megmondani mennyit egyél belőle, mert így tiszta kajából fura kaja lesz. majd meglátod hogy reagálsz rá, senki sem tudhatja.
2013. aug. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

3:

Rég nem jártam erre, de az a b.rom még mindig nem lett bannolva?

2013. aug. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Képzeld el, h fogytam 10 kilót úgy h rengeteg tejterméket ettem. Mert kívánja a szervezetem, és én hallgatok magamra.
2013. aug. 26. 15:39
 8/11 anonim ***** válasza:
A sok tej valóba nem jó a sok tejcukor és tejzsír miatt, de egy kis joghurttal nem lesz gond.
2013. aug. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, a tejjel természetesen vigyázok. :)
2013. aug. 26. 16:09
 10/11 anonim ***** válasza:
21%

6. Anyád jól van? :)


Kérdező: írj még hülyeségeket kérlek. Kis cukrot, csokikát nem kíván a szervezeted?

Mesélj már, van drogos ismerősöd? Szerinted a heroint lőni kell, mert 'kívánja a szervezetem'?


Hogy írjak a kulturáltság leplébe burkolózva, amikor ilyen hülyeségeket dobtok fel? Kívánta a szervezeted, a tehén állat tőgyváladékát? Hát bazz meg.. legközelebb akkor egyél tejszínhabos csokitortát, mert azt kívánod.. ó hogy a fenébe már..


Tudom hogy kívánod te Isten báránya, olyan a tej összetétele, hogy kívánni fogod ha elkezded enni. Szerinted én nem kívánom? Most ezzel nem mondtál ám újat, a lényeg az hogy rá fogsz szopizni a tejre, és képletesen értem. Nem jó táplálék, majd nézed miért vagy beteg, narancsbőrös.. fogyás után miért vagy löttyedt. Hát mert egy hormonokkal teli, nedvesítő hatású anabolikus speciális táplálékot eszel, ennyire egyszerű. ^.^

2013. aug. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!