Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tapasztalatok a Zöld Kávé...

Tapasztalatok a Zöld Kávé kapszulával?

Figyelt kérdés

Én tényleg tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Nagyon sokat olvastam, hogy ez is csak egy átverés. De(!) egyikük se próbálta ki. Kb. 3 ember véleményét olvastam, aki ki is próbálta és azt mondta, hogy tényleg hatott. Még tapasztalatok?

Csak, hogy tudjátok, egészségesen táplálkozom (zöldség és sima "natúr" hús) és naponta fél órát futok is. Lehet ti azt gondoljátok, hogy ez nem elég de nekem már látszik/érződik a hatása.

Ki szeretném próbálni a zöld kávé kapszulát is, mert csupa jót írnak a hatásáról. Nem csak a fogyás miatt! Tanuláshoz is jól jönne!



2013. szept. 2. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Neked működni fog..!


A hús-zöldségevés, mellette tök mindegy mire fogod a fogyásodat.. nem a klorogénsav fog a fogyásban segíteni, hanem az hogy nem cukrot és joghurtot eszel mint a többség.

2013. szept. 3. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Igen, én probáltam, és valoban könnyebb vele a diétákat betartani, csökkenti az étvágyat, felpörgeti az anyagcserét ezért nem leszel fáradékony..igy még többet tudsz sportolni, felpörget, éz által több zsirt égetsz el . A klorogénsavnak mint tudjuk, még számtalan pozitiv tulajdonsága van..

Azota hogy haladtál?sikerült tovább fogynod?..vettél e kapszulát? Én instant italként fogyasztottam. Tényleg bosszanto ha olyanok OKOSKODNAK akik ki sem probálták, és osztják az észt!!!!!!!

2013. szept. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%

Az nem bosszantó amikor egyszerű nők butaságokat írnak?


Mégis mi az, hogy felpörgeti az anyagcserét? :D Definiáld már. Mesélj a klorogénsav mágikus hatásairól, amikről a vegyületet kutató szakemberek sem tudnak.. :D


Csökkenti az étvágyat, és az mégis miért segíti a fogyásodat, észlény? Azt hiszed ha kevesebb szemetet eszel akkor jobb lesz, ugye? Pedig nem. Ha kevesebb szemetet eszel, ugyan úgy tönkreteszed a testedet, tápanyaghiányos lesz (mint amikor sok szemetet ettél) a lényeg a minőségi táplálkozásban lenne, de ehhez meg ész kell és akarat, nem betolni a sütit, kenyeret biztos nem könnyű. 1-2 éves távlatban azért lekövetném milyen szuper eredménye van az ilyen fogyásoknak, valószínűleg hosszú távon semmilyen.

2013. szept. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

[link]


Ezt vettem 2 hete kb , 2x3 szedtem ( reggel és ebéd elöt ) mellette nehéz fizikai munkát végzek minden nap , és kevesebbet eszek ,( eszek rendesen csak nem este és nem töménytelen menyiséget)


86kg-bol 79vagyok most 2 HÉT ALATT

2013. okt. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Az azért para (de nyilván hiteles), mert heti 1 kiló fogyásra képes a szervezetünk :D
2013. okt. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!