Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A pirítós nem különbözik...

A pirítós nem különbözik semmiben a normál kenyértől?

Figyelt kérdés
Fogyókúra alatt fogyasztható pirítós?Csak mert a kenyeret teljesen kizártam az étrendemből, suliban eszek egy szendvicset, de itthon soha nem eszek semmilyen tápanyag mellé.A pirítós ugyanannyira hízlal, mint a kenyér, vagy a pirítás során megváltozik benne valami?Ez mindig is nagyon érdekelt, lehet buta kérdés, de csak normális válaszokat szeretnék nem pedig kioktatást!

2013. szept. 2. 22:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem ugyan annyira hizlal
2013. szept. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A pirítás nem sokat tud változtatni az összetételén... Talán ha egy része szénné alakul, akkor kalóriaszegényebb lesz :D De egy rendes pirítós kb. olyan, mint a kenyér, csak legalább poénosabb és tovább tart (már az én esetemben).
2013. szept. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Semmiben nem különbözik.
2013. szept. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 banderasito válasza:

A fehér kenyér és abelőle készült pirítós egy és ugyan az! :)

Egyél teljes kiörlésű kenyerből pirítóst, az már fényévekkel jobb! Tele van lassan felszívódó ch-val és rosttal! Olyat vegyél amiről a Biblia is, ha megdobnak kővel dobj vissza kenyérrel! :D

2013. szept. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kevésbé terheli a gyomrodat.
2013. szept. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2013. szept. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Miért, a kenyér hizlal? Én szoktam kenyeret enni és nem híztam még egy dekát sem. Viszont fogytam 20 kilót... most akkor én valami mutáns vagyok? :D Komolyan mondom, nyugodtan egyél BÁRMIT, csak tudd a mértéket, és mozogj mellette rendesen.
2013. szept. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem különbözik. Pirítva is kenyér marad. A pirítással egy ici-pici kalória sem távozik belőle :)
2013. szept. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
11%

Akad némi fogalomzavar.


Teljesen nincs kizárva a kenyér az étrendből, ha az iskolában valaki szendvicset eszik. Persze lehet hogy két saláta között egy szelet sonka a szendvics, de nem így szokták a szendvicset érteni.


Pedig heti vagy napi kenyérfogyasztással annyi glutén jut a szervezetbe, ami adott esetben már hormonzavart okoz bizonyos embereknél és hátráltatja a fogyást.


Más: sem a pirítás, sem az imádkozás, sem a vajjal kenegetés nem változtat a búzalisztes étel lényegén, de még ha szemetet kevernek bele (lásd teljes őrlésű kenyér a belekerült szennyeződéssel, héj résszel) sem lesz jobb. Nem minden jobb, ami koszosabb, próbálják a bölcs szülők megtanítani a kisgyermeknek, ugye. Így van ez a tk kenyérrel is.

2013. szept. 3. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha a suliba szendvicset eszel, akkor ne írd azt, hogy a kenyeret teljesen kizártad az életedből.

Ha a szendvics netán zsemle vagy kifli, az sem változtat a lényegen, egy fél fokkal sem jobb, mint a kenyér.

2013. szept. 3. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!