Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék leadni néhány...

Szeretnék leadni néhány kilót, ezért elkezdtem edzeni. Hatékony lehet?

Figyelt kérdés
Egyébként odafigyelek arra is, hogy kevesebbet eszem, vacsorára pedig gyümölcsöt, de azt is még hat óra előtt. Mellőzöm az édességeket, de minden mást megeszek, mert szerintem a tésztafélékre is szüksége van a szervezetemnek.
2013. szept. 3. 13:04
 1/6 anonim válasza:
Milyen edzésformát kezdtél el? Az sokat számít, ha 6 után nem eszel, nekem segített.:) De a tésztát és kenyérféléket jobb lenne mellőzni.
2013. szept. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A youtube-on találtam ezt az edzésprogramot: http://www.youtube.com/watch?v=fPTdX5BiYgY
2013. szept. 3. 13:29
 3/6 anonim válasza:
ez elég jónak tűnik, én is ilyesmiket csinálok, csak tiffany rothe videóit, és igen, hatékony lehet!:)
2013. szept. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. szept. 3. 14:09
 5/6 anonim ***** válasza:
ez nem edzés. a videoban csak rángatoznak, meg táncolnak, kézzel fogható eredményt. csak étrend és edzésterv( edzőteremmel) lehet elérni. kit érdekel írjon privit.:)
2013. szept. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
akinek nincs ideje edzőterembe járni valamilyen oknál fogva, annak ez egyátalán nem rossz, ha megcsinálja hetente párszor, kezdésnek meg pláne jó!!:)
2013. szept. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!