Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A gyümölcsök miatt nem fogytam...

A gyümölcsök miatt nem fogytam? Nektek hátráltatják a gyümölcsök a fogyást?

Figyelt kérdés

Alapvetően kalóriaszámolásos diétát folytatom.

Tavaly leadtam 12 kilót januártól, és az idén is januártól számitva 8 kilót.

Mind a két évben úgy kb. júliusban megtorpant a fogyásom, pedig úgy gondoltam, hogy még jobban fogok fogyni, mivel mondjuk a reggelim, uzsim, vagy vacsorám lecseréltem gyümölcsre, javarészt dinnyére.

kalóriakeretet nem léptem túl, szóval nem zabáltam tonnaszám.

mégse fogytam, csak ment felfelé a mérleg, 2,5 kilót.

most, hogy abbahagytam a gyümölcsevést, már leszaladt 3 kiló.

a helyzet azért érthetetlen, mivel relativ elég sok ch-t eszem, és nem a húst váltottam le gyümölcsre, hanem a kenyeret.

létezik, hogy a gyümölcs ennyire befolyásolja a fogyást?

pedig azért egyáltalán nem ettem túl belőle magam.



2013. szept. 5. 12:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
2013. szept. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

látom van mindenféle vélemény. ahogy irtam, eddig én is azt gondoltam, hogy mondjuk ha valamelyik étkezésem lecserélem gyümölcsre, segiteni fog a fogyásban, ez ellenkezője még csak meg se fordult a fejemben.

a jövőben sem fogom kiiktatni a gyümölcsöt az étrendemből, de azért ezek után meg fogom gondolni, hogy melyiket és mennyit eszem.

telek folyamán simán ettem néha banánt, almát, narancsot, mandarint.

nem tapasztaltam semmilyen káros hatását.

de úgy látszik, hogy az nem megy, hogy egész nyáron eszem a dinnyét.

lehet, hogy ez a két év, valami véletlen egybeesése, és tévesen hibáztatom a dinnyét (mert ugye, főleg azt ettem), de másra nem igazán tudok gondolni.

2013. szept. 6. 09:16
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem.


Azok a válaszolók, akik azt hiszik, hogy a gyümölcsben csak fruktóz formájában van cukor (mert amikor cukorról beszélnek valójában fruktózra gondolnak, amit te étkezési cukor néven ismersz), azok alulinformáltak.

2013. szept. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!