Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mekis kérdés: mennyire lehet...

Mekis kérdés: mennyire lehet igaz az alábbi linken található információ?

Figyelt kérdés

Ha például városban vagyok, és nem tudok itthon enni, akkor is próbálok csmellet enni salátával, vagy halat ha rendes étterembe megyünk. Ha gyorsétterembe, pl. mekibe akkor salátát eszem öntet meg mindenféle l*sz*r nélkül. Ma is voltunk a mekibe, és néztem a sok kalóriabombát... most este pedig ezt találtam:


[link]


mennyire lehet igaz az alábbi infó?

mert pl. egy sima lattéban (cukor nélkül) 130 kcal van. el nem hiszem hogy a jegeskávé (amiben fagyi van!) 80 kcal lenne...


mi a véleményetek? Vagy nagyon kevés fagyit nyomhatnak bele? Vagy én nem tudom, ez mennyire lehet igaz.


2013. szept. 5. 19:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy fals infót adnának meg.

A fagyiban simán lehet kevés kalória, mert a nagy része víz, az aroma és a színezékek adják meg az ízét és a küllemét.

2013. szept. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!