Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki mit ajánl fogyásra a...

Ki mit ajánl fogyásra a visszafogott táplálkozás és a mozgás mellé plusznak ami tényleg hat?

Figyelt kérdés
gondolok ilyesmire mint pl a zöld tea

2013. szept. 9. 23:17
 1/4 anonim válasza:

Visszafogott táplálkozás helyett inkább étrendváltást javaslok. Nézz utána az alkatodnak, mert különböző alkatú embereknek különböző típusú táplálék segít karban tartani a testét. Pl. én körte vagyok, nekem a sok zöldséget tartalmazó étrend segít abban, hogy a fenekem beleférjen a régi nadrágjaimba is. :) Emellett bizonyos ételtípusok elhagyása (kenyér, tészta) is sokat segít, illetve, hallottam még, hogy a krumplit és rizst is érdemes visszafogni a fogyókúrán, vagy épp totálisan kiiktatni. Ez persze, a legtöbb megszokott ételt kirúgja az ablakon, de némi kreativitással megoldható a probléma. :)

Ami az egyéb szereket illeti... a zöld kávét nagyon reklámozzák mostanság, de a lényeg az, hogy olyan pluszokat érdemes összeszedni, ami felgyorsítja az anyagcserédet, ugyanis a kilókat pont annak lelassulása hozza.

2013. szept. 10. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Visszafogott táplálkozás értelmetlen.


A magyar ember nagyon sok szemetet eszik, a tápanyagszegény táplálkozáson mit lehet még visszafogni? Kevesebb kenyeret eszik? Fantasztikus.. így épül a szép jövő és a jó egészség ..


Nem, sokat kell enni, mert tápanyagok kellenek, és az ételeink sem a régiek. Nagyon sok zöldséget kell enni, és ki kell egészíteni igény szerint hússal akár minden nap, zsírral - ki többet, ki kevesebbet szeret enni belőle hogy energikus legyen. És meg kell szokni, hogy nem nagyon eszik az ember töltelék kaját, édességet, lisztes-tejes dolgokat. Viszont ez komoly egészségjavuláshoz vezet, hosszú távon is.

2013. szept. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
első kommentelő pont ilyesmikre vagyok kíváncsi h mik ezek az anyagcsere gyorsító dolgok, esetleg ismersz ilyeneket ami tényleg valós?
2013. szept. 10. 23:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Érdemben ilyenek nincsenek, hiába ír bárki mást.. hiába vagytok kíváncsiak..


Persze b@rom cikkeket, sőt akár könyveket is lehetne írni a bors, csili, zöld tea meg egy rakás csípős, melegítő hatású fűszer anyagcsere gyorsító és egyéb hatásáról. Kamu, mellébeszélés. Normálisan kell enni, keményítő helyett húst, tej helyett zöldségeket.. Ennyi számít, a zöld tea ilyen szempontból csak kiegészítés, fogyás tekintetében 100% jelentéktelen. 1% hatása sincs, tök mindegy. Más miatt jó inni, de nem fogyás vagy anyagcsere miatt.

2013. szept. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!