Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 5 kilogramm 'lefogyását'...

5 kilogramm 'lefogyását' milyen hosszú időre tippelnétek?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok, milyen hosszú idő szükséges ahhoz, hogy 5 kilogrammot le tudjak fogyni.

Illetve mi a tapasztalatotok? A szigorú diét és a napi torna (általában cardio tae bo, vagy valamilyen aero) milyen gyorsan okoz látható változást?


156cm/55kg/26év/nő


2013. szept. 14. 12:31
 1/4 anonim válasza:
100%
Nekem 3 hét alatt ment le 5 kg. Szigorú étrenddel, és kondizással. 21/f
2013. szept. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minimum 1 hónap, ha azt akarod, hogy ne menjen vissza utána 10kg! :)
2013. szept. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyszer már sikerült 12 kilót lefogyni, ez durván nyolc hónapba került. Csak aztán jött egy eléggé idegfeszítő időszakom, hip-hop felugrott rám 4 kiló, es most nyáron még négy. Borzasztó vacak kaját ettem három hónapig, szerintem még a zöldség is műanyag volt kint. Most pedig úgy érzem nincs erőm, szinte dőlton csak 'pihenek'. Nem érzem magam jól a bőrömben es mégis csak egy rinyáló pi*a vagyok. Ki vagyok merülve es értéktelennek érzem magam. Lehet ezt nem ide kellene írnom, azt hiszem ennek a kirohanásnak az az oka, hogy most nincs senki az életemben, akinek erről beszélni tudnék.
2013. szept. 14. 13:05
 4/4 anonim ***** válasza:
2 hónap. Az utolsó kg-ok nagyon lassan mennek le.
2013. szept. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!