Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Azért mert valaki alul telt,...

Azért mert valaki alul telt, ( combos, széles a csípője feneke) már rögtön kövérnek számít?

Figyelt kérdés

Szerintem fontos az is hogyan oszlik el, pl felül vékony és alul teltebb tehát combos segges a nő.

De egyre jobban észre veszem a pasik mind a vékonyabb csajokat keresik ..hogyvagytok ezzel? pl egy Jennifer Lopez alak. nekem is hasonló


2013. szept. 14. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Dehogy számít egyből kövérnek! Úgy hívják csak, körte alkat.


Ha egy ilyen típusú lány addig sanyargatja magát (nevezhetjük normális szálkásító diétának is, az eredményen nem változtat), míg alul is lemegy minden, el is veszíti az összes nőiességét.


Felül maradéktalanul eltűnik az addig se sok melle, kiáll a bordája, csontos a karja...stb.


Azt szokták javasolni, hogy aki ilyen, gyúrjon felsőtestre. De mellre nem lehet.

A combból, fenékből pedig diéta nélkül nem lehet kisebbet faragni (edzéssel csak a zsírréteg alatti izom lesz nagyobb).

A diéta pedig felül is pusztít. Patthelyzet.

2013. szept. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Én mindig is azokat a nőket imádtam, mint amit te leírtál. Combos, segges nő. Mint a J.Lo. pl. Na nekem ők a gyengéim. :) Szóval ha kövérnek is számítasz (de nem számítasz annak), akkor is előbb nézlek meg téged, mint egy 50 kilós se segg, se mell nőt.


23/F

2013. szept. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

2-es!


Csak a miheztartás végett: 50 kilóval is lehet segges, combos valaki, sőt 48-al is. ;) Mint én. 158/48.

2013. szept. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A pasik jó nagy részének a segges nők jönnek be, beleértve a tesóimat, és hidd el van egy pár.

Ez inkább kisugárzástól függ. Nem rég láttam egy kissé molett nőt szép kerek fenékidomokkal, igényes megjelenéssel nőies szép ruhában és bámulták a pasik, dudáltak is rá. Szóval ha te a saját nőiességeddel gondban vagy akkor az meg is látszik rajtad, és érződik rajtad, de ha rendben van akkor bomolhatnak utánad.

2013. szept. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem azért ,de J.Lo és amit leírt a kérdező ég és föld.
2013. szept. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

3-as!


Csak a miheztartás végett: ha te azt gondolod hogy 158 centisen, 48 kilósan segges vagy, akkor vagy csak az szeretnél lenni, vagy dagadtnak találod magad. 48 kilós nőt még nem láttam aki segges.

2013. szept. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6-os!


Egyik se. Nem vagyok dagadt, nem is tartom magam annak, de bizony hogy segges-combos vagyok (és nem csak az én pici fejemben létezik ez a kép). Tényleg nem láttál még normál testsúlyú körte alkatú nőt?

78-63-91, 53-as combokkal

2013. szept. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
nem kövérnek de nagyobb darabnak és nekem nem jön be. zsír van ott.. :S
2013. szept. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos tényleg nagyobb darabnak számítanak. És igen, lehet valaki "segges" 50 kgval is, mert a súly aránytalanul oszlik meg rajta és a combjára/fenekére jut a legtöbb belőle. Pl. normál nadrágot én sem találok magamnak, mert ami csipőben jó, az biztos, hogy hosszú a szára.
2013. szept. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt segges 50 kilós barátnőm. És kb. 158 magas volt, tehát alacsony volt. Az alacsonyak meg általában rövidebb combúak így seggben erősek. Te nagyon okos második!


Nem számít kövérnek egyből, de tény, hogy a magasabb lányok közül is van, akiknek a felsőtestük nagyobb, és arányaiban rövidebb a lábuk. Náluk egyből kitűnik hogy széles a csípő. Egy pasinak ez csak aránytalan. Ti nők egymás közt már eltúlozzátok és kövérnek tituláljátok egymást vagy a másikat.

2013. szept. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!