Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy értessem meg a családomma...

Hogy értessem meg a családommal, hogy mennyire nem jól esik, hogy cseszegetnek a súlyommal?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy fogynom kéne, és hogy nem keveset, 15 kilót, de annyira zavar, hogy a családom nem múlaszt el egy napot se anélkül, hogy a tudomásomra hozná, hogy pfúj, hogy nézek ki, akkora vagyok, mint egy szekrény, úgyis cukorbeteg leszek, csak várjam ki, mennyivel szebb a nővérem tőlem és ehhez hasonló kedves dolgokat.
2013. szept. 16. 20:57
 1/6 anonim válasza:
Sajnállak...:( Ez szörnyű lehet. Nekem is 15 kg súlyfeleslegem van sajnos, de engem nem "bántanak" emiatt. Néha van szó róla, de akkor sem megbántásnak szánják. Tanácsolni sajnos nem tudok semmit, magam sem tudnám kezelni ezt. Viszont annyit lehet érdemes mondanod, hogy nekik sem esne jol bármi ilyesmi. Egyáltalán átérzik, hogy mit beszélnek?számolnak a következményeivel? Nem értem komolyan...
2013. szept. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vágj vissza!

Mutasd meg nekik, hogy le tudsz fogyni és fogyj le!

Legyen neked jobb tested, mint amilyen nekik van és cseszegesd vissza őket.

(Nekem bevált, igaz nem a családommal volt bajom, hanem néhány kollégámmal, már 4 éve olyan jó érzés, amikor irigykedve néznek rám...)

2013. szept. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szegény, az elég kellemetlen.

Engem úgy sose piszkáltak emiatt. (mostani súlyomhoz képest +23 kg feleslegem volt, és -2cm magasságom)

Amikor elkezdtem akkor fogytam 7-et, és anyukám azt mondta, hogy jó még fogyjak 3-at és akkor elég..:D

Én azt sokkal jobban utáltam, hogy LÁTJÁK hogy kövér vagyok, TUDJÁK hogy fogyózom, és akkor apám hazaállít fél 10kor, hoz valamit, és hív hogy egyek egy kicsit. Na ez a másik véglet.:)


De 15 kg amúgy annyira nem vészesen sok... Tényleg megmondhatnád, hogy állíthatnának egy kicsit magukon, mert te is tisztában vagy vele.

2013. szept. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja meg amit a 2. mond. Most nekem van a legjobb testem a családban.:D
2013. szept. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Apukám volt hogy cseszetett a súlyommal. Egyszer nagy komolyan megkérdeztem tőle, hogy mit gondolsz én nem tudom, nem látom?? Nem érzem azt a plusz 15 kilót? Nálam jobban senki nem tudhatja. Akkor lenyugodott.

Amikor meg lefogytam akkor meg azt utáltam hogy mikor egy jobb falat a számba került akkor meg figyelmeztetett a súlyomra és nehogy visszahízzak.Egyszer jól kiosztottam és megmondtam hogy saját magával foglalkozzon, és még pár kedvességet. Azóta érti a lényeget.

2013. szept. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Rajtam is volt kb 10kiló felesleg, sokszor rám is szóltak hogy mennnyit eszek meg hogy híztam, aztán mikor elkezdtem fogyózni, kiakadtak rajta és tömni akarták belém a kaját meg nem engedtek elmenni edzeni pedig ugyanúgy néztem ki de bezzeg akkor azt mondták, milyen vékony vagyok...

Az a másik véglet ismerős, múltkor a szüleim este negyed tizenegYkor jöttek haza a városból, és hoztak nekem egy McChicken menüt(mcchicken burger+nagy burgonya) Fantával, és azt kellett megennem az éjszaka közepén. De utána tényleg meggyőztem őket hogy kövér disnó vagyok és lefogytam de azóta is piszkálnak. Ez sajnos sokszor így van. :(

15l

2016. jan. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!