Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan ember, aki a gyümölc...

Van olyan ember, aki a gyümölcs evéstől hízott el? Nem napi 1 vagy 2 almára gondolok, hanem pl aki mezőgazdaságban dolgozok és egész nap gyümölcsöket eszik, vagy akik gyümölccsel fogynak?

Figyelt kérdés
2013. szept. 19. 22:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, fruktózzal még az is a baj, hogy (persze egyéni érzékenység itt is eltérő) inzulin rezisztenciát okoz nagyobb mennyiségben, zsigeri zsírosodást.. ez mind kóros anyagcserének kedvez..
2013. szept. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én nem kizárólag gyümölcsöket és zöldséget ettem, de arányukat jelentősen megnöveltem étkezésemben és úgy fogytam (12 kg-ot).
2013. szept. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

csak a kalória számít! (Hacsak nem vagy cukorbeteg, amikor a GI is fontos. Persze a GI figyelembevételét diétázóknak is ajánlják, de nem azért mert ezzel fogyhatsz jobban, hanem azért mert a magas GI ételek után hamar éhes leszel, és így nehezebb tartani a diétát, tehát jobb ha alacsony glikémiás indexű ételeket eszel.)

Vannak gyümölcsök aminek magas a kalória tartalma, van aminek alacsony. Egy ismerősöm mesélte, hogy ilyenkor szőlő-szüret idején mindig hízik 2-3 kg-t. Persze, mivel a szőlő magas kalória tartalmú, és ha sokat eszel belőle, akkor lerakódik. Ha mondjuk valaki Spanyolországban narancsot szüretel, és azzal lakik jól egész nap, az már teljesen más!

2013. szept. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
kérdező nem vagy kövér max nem vagy izmos de kövér semmikép kezdj el edzeni máson nem kell változtatnod.
2013. szept. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a kalória max. egy gőzgépnél számít, vagy primitív termodinamikai modelleknél, de nem elsődleges egy ember bonyolultságú élőlénynél.
2013. szept. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!