Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valahol olyan kcal kalkulá...

Unnie kérdése:

Van valahol olyan kcal kalkulátor oldal, ahol mondjuk beírom hogy mit ettem egy héten keresztül és mennyit mozogtam és kiadja hogy ha így folytatom akkor egy hónap alatt mennyit fogyok. és így tovább?

Figyelt kérdés

2013. szept. 21. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
kaloriabazis.hu ?!
2013. szept. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kaloriabazis.hu - pont olyan, amit leírtál.
2013. szept. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt az oldalt ismerem,de azzal az a baj,hogy ott naponta lehet kiszámolni hogy mennyit ettem/mozogtam. De én egy olyat keresek ahol hetente számolja ki ezeket. És azért mert nem mozgok minden nap ugyanannyit :/
2013. szept. 21. 19:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Az nem baj, heti átlagot már te magad is tudsz vonni, nem?
2013. szept. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem.Egy héten 4 órát spotolok úgy,hogy egy nap 2 órát :) nem tudom hogy akkor egy héten mennyi kcal megy le..
2013. szept. 21. 21:53
 6/6 anonim ***** válasza:
De az étkezési naplóban a sor alján mindig összegez, így ha naponta vezeted, akkor is meglesz a heti átlagod.
2013. okt. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!