Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogynom kéne 10 kilót. Tippek...

Fogynom kéne 10 kilót. Tippek is jöhetnek. Melyek a legjobb fogyókúrák? 14/L

Figyelt kérdés
kb 1-2hónap allat akarok látszólagosan HASRÓL fogyni. Csak ne a kalóriaszámolósat :) Köszzii
2013. szept. 22. 10:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
43%

Nem sportoltam csak nem hasznalok autot, tehat gyaloglok.

En joindulatuan megosztom a valosagot, nem hazudok mint a sztarok h csilit ettem meg paleoztam stb mikor tudjuk hogy ök a penz miatt neznek ki jol:-)

Ez a valosag, egyel egy jokora tanyer etelt ebedre, de ne 2 öt.

Mindig egy normal adag es ne ragj egesz nap. Reggeli , böseges , akkor mehet edesseg is , nem tul sok, mondjuk 2 sor csoki, es este 7 utan semmi.

3 etkezes es köztuk 2 nass

Fontos hogy pontos orakban egyunk.

Az ilyen dietak , hogy ezt nem ehetsz azt nem ehetsz, semmit nem ernek, mert nem tarthatok hosszutavon es megviselik az embert.

Egyszeruen egyel normalis adagokat ez eleg nehez annak aki este filmnezes közben szeret elragni 2 kilo etelt

Nem könnyu, motivalt es fegyelmezett kell lenni

2013. szept. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
62%

Aki hizekony es az eves az örömforras ( megjegyzem a sovanyaknak is az csak rajtuk nem latszik) nagyon nehez betartania a normal adag es arany közeput etkezest.

Ezert inkabb belekapaszkodna egy keptelen dietaba ami elöirja hogy mi az amit korlatlan mennyisegben ehet, mert vegulis ezt szeretne, allitolagos nullkalorias dolgokat korlatlanul enni.

Itt a baj mert ugyse fog fogyni, mert a korlatlan z nem egyenlö a fogyassal, meg akkor sem ha legel az illetö.

Es azert akarnak korlatlanul enni altalaban a meghizott emberek mert a sok dietazas miatt kivannak ehezve, es az etel mar obszedalja öket .

Ebböl szurd le azt ami neked jo

Remelem segitettem

2013. szept. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ilyen h iktasd ki ezt iktasd ki azt butasag.

Es az is hogy egyel jo sok zöldseget, jóóó sokat, 2 kilot leparolva , az mehet , korlatlan mennyisegben a hus melle, megjegyzem semmi nem mehet korlatlan mennyisegben

2013. szept. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én azt mondom hogy egyél nyugodtan amennyit akarsz, csak az nem mindegy hogy MIT. nehogy elkezdj koplalni mert az a legnagyobb hülyeség, azzal csak még nagyobb kárt teszel. Az étel nem az ellenségünk, azt szeretjük, az a lényege az egésznek hogy egészséges dolgokat egyél. És hidd el hogy fogyni fogsz:) most ne olyanra gondolj nekem hogy kelbimbó meg brokkoli meg amiket utálsz:D ha ebédre eszel 2 szelet grillezett csirkemellet rizibizivel nagyon jóllaksz vele, egészséges, és finom, mi kell még?:D Egyél jó sok gyümölcsöt és zöldséget, jobban is telítenek mint az egészségtelen kaják:)
2013. szept. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem az a lenyeg , hogy MIT, hanem hogy MENNYIT.

Es " jó sok" zöldseg nem fogja fogyasztani se az ipari mennyisegben evett gyumölcs.

En nem fogytam attol hogy 5 evig nem ettem chipset es kiiktattam ezt azt az etrendemböl, söt azzal se ha mozogtam

Csak mennyiseg csökkentessel lehet fogyni

2013. szept. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :))
2013. szept. 24. 17:12
 17/17 anonim ***** válasza:
14 évesen sose jutott eszedbe hogy mozogj vagy sportolj valamit. Én mikor 14 voltam csak úgy kiszaladtam a kertbe, ami kb 5 km-re volt . Szedtem egy kis gyümölcsöt és futás vissza. Majd volt olyan elég sűrűn hogy órák hosszat labdáztunk. Ha hiszed ha nem szinte sovány voltam, amellett hogy tápláló kajákat ettem. Nem fogyó kúra.!!! Aki magától nem jön rá az elég nagy baj.
2014. márc. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!