Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogynom kéne 10 kilót. Tippek...

Fogynom kéne 10 kilót. Tippek is jöhetnek. Melyek a legjobb fogyókúrák? 14/L

Figyelt kérdés
kb 1-2hónap allat akarok látszólagosan HASRÓL fogyni. Csak ne a kalóriaszámolósat :) Köszzii
2013. szept. 22. 10:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

"látszólagosan"? :)


Felveszel egy hasleszorítós bugyit és máris megvan a "látszólagos" fogyás.

Ahogy te írtad az azt jelenti, hogy NEM a valóságban fogysz, csak valamitől úgy látszik, mintha fogytál volna.

2013. szept. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Bocsi,rosszul fogalmaztam meg.úgy értettem,hogy 1 hónap mulva látszódjon,hogy nem akkora a hasam,és ne 2 hónap mulva látszódjon,hogy lement valamennyi :)) igy már tudsz segiteni? :))
2013. szept. 22. 11:07
 3/17 anonim ***** válasza:

Igen. :)


Ha nem akarsz számolgatni, akkor iktasd ki az összes olyan ételt, ami csak "üres kalóriát tartalmaz" = nem laktat, csak finom, viszont hizlal.

Azaz a nasikat, rágcsákat, cukros üdítőket.


Helyette egyél főtt, párolt, grillezett fehér húst (csirke, pulyka) sok zöldséggel.

A zöldség eltelít, jóllakat.

A hús tele van fehérjével, ami segít, hogy ne az izmodat építsd le, hanem a felesleges zsírtól szabadulj meg.


Emellett sportolj sokat! Főleg tempós gyaloglás, kocogás biciklizés.


Helyi fogyás azonban nincs, nem csak hasról fogsz fogyni, ha fogysz.


2 hónap alatt max. 8 kiló mehet le, ha egészséges akarsz maradni.

2013. szept. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

"2 hónap alatt max. 8 kiló mehet le, ha egészséges akarsz maradni."


+ a kiinduló súlyodtól is függ, hogy mennyi mehet le.

Ha nincs rajtad annyi felesleg, csak te látod magadon, akkor nyilván nem 8 a max.

2013. szept. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
162,5 cm es 76kb.ket honap alatt ilyen etrenddel lemehet 8kg?ballagasig sovany szeretnek lenni,es nem 2nap alatt akarok lesovanyodni. :-) azert irtam,hogy hasrol,mert ottvan a sok felesleg.az olajos magvakbol mibol mennyi egeszseges?koszi a valaszokat.
2013. szept. 22. 11:39
 6/17 A kérdező kommentje:
Mivel suliba kotelezo uzsi van,es mindig peksutemeny van,abbol kevesebbet eszek,viszont nem.is reggelizek es mindig ehes vagyok,mire hazaerek..mit birok enni az uzsi mellett,ami egeszseges? :-)
2013. szept. 22. 11:41
 7/17 anonim ***** válasza:

Akkor tényleg van miből, de azért kalkuláld hozzá, hogy még valamennyit nőni is fogsz!


Igen, lemehet.

És REGGELIZZ! Nagyon fontos a fogyás szempontjából is. Az indítja be az anyagcserédet. Napi ötször kellene enni, kis adagot. Legkésőbb lefekvés előtt 2-3 órával kellene enni valamit.


14 évesen is napközis vagy, hogy a suliban uzsonnázol?

Nem a tízóraira gondoltál?

Tízóraira valamilyen gyümölcs (alma, körte, télen majd narancs...) lenne ideális és egy kis marék mandula például.


Az olajos magvak esszenciális zsírsavakban gazdagok, egészséges fogyasztani őket, ugyanakkor rengeteg kalóriát tartalmaznak, így csak napi 1 marék a javasolt belőlük.


Uzsonnára túró, tonhal, az ebédből egy kis maradék hús az ideális választás.

2013. szept. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen,tizoraira gondoltam. :-) csak mi uzsonnanak hivjuk. :-D koszi.johetnek meg segitsegek.
2013. szept. 22. 12:26
 9/17 anonim ***** válasza:

En 12 kilot fogytam azaltal, hogy ujratanultam hallgatni a testem jelzeseire, azt ettem amit kivantam de megalltam mikor ereztem, hogy kezdek jollakni. Igy nem eheztem, es semmit nem vontam meg magamtol, este meg nem eszek.

Az emberek barmilyen dietat elhisznek jobban, mint az arany közeputat, mert az sertönek hangzik.

Visszaterni a jozan paraszti eszhez , amikor taplalkozunk.

Mindent lehet enni, nasi, tejszin, normalis mennyisegekben.

Ez hihetetlen , de igaz.

En azert hiztam meg mert sok keptelen dietat tartottam, ami felboritotta az anyagcseremet es kieheztetett nagyon.

Ha valamit megvonsz magadtol, nagyon fogod kivanni.

A gyomorszukitö mutet is erre alapozik, hogy mindent lehet de ugyis keves fog ferni.

Jollakni is lehet barmivel, de nem este.

En ha este 2 szelet salatat eszek mar stagnal a suly, mindent raktarozok akkor.

Aki köver meg kell tanuljon mas orakban etkezni mint mas es meg kell tanuljon hallgatni a testere, es amit az kiván.

Ehhez kivanok sok batorsagot:-)

Ja es nullkalorias etel nem letezik

2013. szept. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Utolso valaszolo!meg milyen jelek vannak a testedtol?a jollakasossat enis szoktam csinalni,de nem segit.... :-( meg miket csinaltal?sportoltal?
2013. szept. 22. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!