Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A sok répától hízhatok, vagy...

A sok répától hízhatok, vagy ezt is számoljam bele a kalóriakeretbe?

Figyelt kérdés
hogyha estefelé vagy délután megéhezek vagy csak nassolni akarok akkor mindig répát eszek mert imádom meg van a kertünkbe. Gyümölcsöt nem akarok olyan sokat enni mert ugye abban van cukor, de a sok répa elhanyagolható vagy azért abból sem lehet korlátlanul enni?
2013. szept. 22. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Amennyit meg bírsz enni, az nem hiszem, hogy gondot okozna :D Szerintem csak a ketogénezőknek kell figyelni rá, elvégre szénhidrátban viszonylag dús zöldség s nem nehéz mennyiséget enni belőle, bár ez emberfüggő. Én nyersen csak nyomokban tudom enni. Ha zöldségnass, az nekem az uborka. Na azt még ketogén diétában is ehetem kilószámra... Elég lightos cucc, de ropogós és finom. Idén ipari mennyiség fogy belőle.
2013. szept. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, az kimaradt, hogy ha már kalóriakeret és számolja az ember, akkor nyilván számoljon bele mindent, ez így működik.
2013. szept. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha számolsz, persze, bele kell számolni. De nem lesz számottevő.

Én is répát, uborkát nasizok, meg savanyú hagymát (cukor nélkül teszem el). Meg ősszel tarlórépát, jaj, de szeretem :)

2013. szept. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!