Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » CSAK Gyömölcsöt ennék 2 hétig...

CSAK Gyömölcsöt ennék 2 hétig de nem birom ki. ha ebedre eszem valami mast, ami igen van zsirja meg hus vagy sajt meg ilyenek, de csak ebedre tudni fogok fogyni ebben a 2 hetben 5-10 kilot?

Figyelt kérdés
nem vagyok magyar perdon a helyesiras es fogalmazas
2013. szept. 23. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy a gyümölcsöknek elég nagy a cukor tartalma és ugyanúgy hizlal nagy mennyiségben mint a chips?
2013. szept. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Normál ember nem visz be sok kalóriát gyümölcsből, mondjuk ha csak azt eszik, akkor megtörténhet, én a fehérje és egyéb fontos dolgok hiányán aggódnék. Oké, hogy rövid táv, de nem jobb nem megfosztani a testet az esszenciális tápanyagoktól? Jobb is, ha nem bírod ki és eszel zsírt, húst, sajtot...

Egy napig még oké, ha valaki gyümölcsöt eszik, de 2 hét az már elég erős. Ha egyoldalúan akarnék táplálkozni, tuti nem cukrot választanék hozzá, bármilyen aranyos flavonidok és mifenék is vannak mellécsomagolva. Naponta kell nekem a gyümölcs, de az étkezésem gerince alapvetően más... Igaz, van, akik jobbára gyümölcsön élnek, de egyrészt remélhetőleg tudják, mit csinálnak (ha összehasonlítod a gyümölcs összetételét a tested igényeivel, nem igazán passzolnak, de azért durván szénhidrátdús étrenden is lehet élni), s nem hiszem, hogy fogyás céljából tennék, mert ha fogyókúrás mennyiségű gyümölcsöt eszel, akkor jöhet a tápanyaghiány, bár bizonyos dolgokból valószínűleg mindenképpen, a gyümölcsben sincs meg minden...

Fenének kell rohanni. Étkezz normálisan (mármint egészségesen), mozogj, majd lemennek a kilók, ha azonnal kéne, akkor gondolkodtál volna előre.

2013. szept. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!