Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ma ettem két tojást és...

Ha ma ettem két tojást és sült halat este, és mondjuk így folytatom még egy hétig, azzal tudok fogyni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 7. 13:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Egy hét alatt nem tudsz fogyni. Ha ilyen (normális) ételeket eszel, akkor nyilván jó hatásai lesznek a lisztevéshez képest.


De 2 tojással és valamennyi sült hallal jóllaksz?

2013. ápr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
56%
Ez kevés. Hol a zöldség, a saláta? Mindennap ugyanazt akarod enni?
2013. ápr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Hát nem lakom jól, de ez hozzátartozik a fogyáshoz, nem?
2013. ápr. 7. 20:23
 4/24 anonim ***** válasza:
56%
Nem. Nyugodtan jól lakhatsz pl. zöldségekből és fogyni fogsz.
2013. ápr. 8. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Tudsz vele fogyni elobb-utobb, sot egeszsegesebb is leszel (ha a hal jo minosegu es nem szennyezett vizbol valo). Sztem maradj emellett, de nyugodtan egyel tobbet is. Elobb-utobb fogyni fogsz. Ha ezen az uton maradsz, akkor gyak. ezen a dietan vagy amugy is, akkor mar tudjad h mirol szol pontosan...


Itt van tobb info ebben a ket topicban, mind a ketto ugyanarrol a dietarol szol, amit en mar ket eve csinalok (nem dieta, etrend/eletforma!)


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__20..


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__20..

2013. ápr. 9. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:

Farkas éhes leszel kétnap után,jövőhéten dupláját eszed és végül hízol!

Ha okosan összeállított étrendet követsz,nem kell éhezned és fogyni fogsz!

Mozogni se felejts!:-)

2013. ápr. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Mozogni se nem kell, sem ehezni. Nem a mozgashiany miatt hizik mindenki globalisan...Hanem azert, mert rossz eteleket esznek. Aki ketli, az jarjon utana. Es mindent kerdojelezz meg.


Ha csak hust (proteint es allatzsirt) eszel, attol nem fogsz hizni, hanem fogyni. A lenyeg h a szenhidrat adagot csokkenteni kell a zsir novelesevel, a ketto magas fogyasztasa egyutt veszelyes. Hus es allatzsir egyedul ami kell a szervezetnek. (80% zsir, 20% protein az ideal)

2013. ápr. 10. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
Ha keveset eszel és nem laksz jól, akkor a szervezeted elkezd tartalékolni és nem fogsz fogyni. A fogyókúra akkor indul el ha rendesen és egészségesen táplálkozol. A reggeli nagyon fontos, de azt nem mondom, h nagyon lakj be. Ebédelj is.. Én úgy fogyok, h három órakor eszem utoljára, de akkor valami könnyűt, zöldséget egy szelet hússal vagy hallal. Ha megéhezem estére akkor mindig rágcsálok valami zöldséget. Sárgarépát, vagy gyümölcsöt. Nekem ez sokat segit. De minden fogyókúra egyéni, hiszen lehet neked más jön be. Lényeg az, h szivesen csináld és ne gyötrelem legyen, mert akkor nem lesz hosszú távú. Én most -12kg-nél tartok. Kitartást neked!
2013. ápr. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Sziszo27 válasza:
Ez fugg a testalkatodtol is.Van akinek pont a szenhidrat a jo es van akinek a feherje.Van akinek dugig kell ennie magat napi 3-szor es van aki napi 6-7 kicsi etkezessel kezd el fogyni.Es ha nem edzel az tuti h izombol fogsz fogyni nem zsirbol sovanyabb leszel de plottyet.
2013. ápr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Arra azért kíváncsi vagyok, hogy ki az akinek kifejezetten, tényleg a sok szénhidrát valamiért jó. Nyilván jó mindenkinek, mert a zöldségekben szénhidrát van, és az ember már csak ilyen vegyes táplálkozású, tehát legalább fele mennyiségben zöldeket eszik.


Na de ez nem keményítő. Senkinek sem lehet jó a keményítő, növénytermesztés előtt az ember szinte nem is ehetett keményítőt, kivéve néhány gyökérfélével, ezek meg sem közelítik egy mai gabona mag vagy krumpli, rizs keményítő tartalmát.

2013. ápr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!