Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nagyjából...

Szerintetek ez nagyjából arányos test a méretek alapján?

Figyelt kérdés
180 cm magas lány,ebből 103 cm a láb(csípőcsontig mérve).Mell-derék csípő: 91-73-92 cm. A comb a legvastagabb részén 54 cm. Hol számít nagyon soknak a méret?

2013. szept. 30. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Kép nélkül semmit nem tudok mondani.
2013. szept. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Képpel sokat segítenél. De a számok alapján annyi jön le, hogy eléggé keskeny a csípőd, meg nagyon egyben vagy a 73-as derék miatt, amolyan "banán alakúnak" tudlak elképzelni. De kép nélkül ez csak találgatás.
2013. szept. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem keskeny szerintem sajnos..Inkább a derekam lehet nagyon széles,ha szerinted egyben van. Képet nem szeretnék mutatni.:/
2013. szept. 30. 16:51
 4/10 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.


A magasságodhoz képest keskeny szerintem. Egy 150 cm magas nőnek persze, hogy szélesebbnek tűnik. Én 172 magas vagyok, és nekem 95-ös a csípőm, mégsem tűnik szélesnek. :D De nem tudom az arányaidat, csak próbáltam elképzelni, ez alapján mertem ilyet állítani. :) De hány éves vagy? Lehet, még sokat fogsz alakulni. Pl. 15 évesen én is nagyon-nagyon egyben voltam, most meg (21 vagyok) homokóra lettem.


Remélem nem azért tetted fel a kérdést, mert elégetetlen vagy magaddal! :)

2013. szept. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem 168 cm-hez van 90 cm-es csípőm. A derekam pedig 10 centivel kisebb mint a tied. (amúgy nem vagyok elégedett.:D) Egy magasabb lány viszont nagyobb méretekkel is jól mutat, mert nem mindegy hogy a 73 az 150 vagy 180 centihez megy.:)

De szerintem nem lehet rossz alakod, viszont így tényleg nehéz megmondani.:)

2013. szept. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem pedig 160-hoz 90 és még nálam se számít szélesnek.


Nem lehet, hogy rossz helyen mérted?

Nem a csípőcsontnál kell, hanem a fenék legerősebb részénél!


A derekad se sok, főleg ehhez a magassághoz. 160-hoz az már tényleg sok lenne.

2013. szept. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy hol kell mérni,csak modellkedni szeretnék,és nem tudom,hogy mennyi centit kéne kb. lefaragni,és honnan.

És légyszi ne jöjjenek a hülye kommentek,nem fogok se éhezni,sem pedig anorexiás nem leszek.:)

2013. szept. 30. 17:47
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja és mindenkinek ment a zöld mancs,köszi a válaszokat!
2013. szept. 30. 17:57
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha modellkedni szeretnél (és nem plus size vonalon), akkor a 90-60-90 ALATT kell, hogy legyél (max. ha páratlan tehetség vagy engednek pár centit).

[link]

Ez azért 180 centinél elég embertelen követelmény. Nézd csak meg őt!

[link]


Egyébként a te alkatoddal nehéz lesz ezt a követelményt teljesíteni. Főleg egészséges kereteken belül.

Tehát az anorexia és hasonló szépségek emlegetése igencsak helyén van, ha tényleg belevágsz.

2013. szept. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tehát akkor leginkább a derékkel van a baj.Na akkor rágyúrok,persze egészséges kereteken belül.3-4 hónap alatt remélem elérem az álomcélt...:) Köszönöm szépen a kommentet,hasznos volt!!
2013. szept. 30. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!