Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ehetek gyulai kolbaszt fogyoku...

Ehetek gyulai kolbaszt fogyokura alatt?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem de fogyni szeretnek. Kenyer nelkul csak magaban.
2013. szept. 30. 23:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Háhá, én is néztem táblázatokat, sőt, akármit eszek mindig megnézem a tápanyagtartalmát :D úgyhogy de, igenis átlagos. :D főleg ha az arányokat nézzük. Kolbászból senki nem eszik sokat. Legalábbis aki fogyókúrázik, az remélhetőleg nem :D
2013. okt. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#11: Milyen arányokat? Tényleg érdekel, mit tekintve átlagos, ha egy étel kalóriatartalma 67%-ban zsírból jön?

Az pedig lehet, hogy nem mindenki eszik sokat egy kolbászból, de nyilván van, aki szálszámra tudja enni, akár magában is. Amikor anno kaptunk házi tarját, én is magában ettem azt, remek laktató cucc volt és nem sok, szóval valóban nem tömtem nagyobb mennyiségben, de én szolid vagyok és nem szoktam húst enni. Egy finom kolbász jobban eteti azért magát. De az nem baj.

2013. okt. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kenyér nélkül sok-sok zöldfélével eheted nyugodtan.
2013. okt. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én is kérek, cukor meg ízfokozómenteset ha van.
2013. okt. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem havonta 1-2x paradicsom, paprikával nyugodtan ehetsz belőle pár falatot. Én reggelire szoktam enni havonta/kéthavonta egyszer és eddig nem volt gondom belőle.

Szerintem mindenből lehet enni csak mértékkel :)

2013. okt. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem csak minőségi ételt lehet enni, főleg ha nem akarunk a jövőben sem hormonbajokkal szenvedni. De ha csak havi 1-2 alkalommal eszik az ember kolbászt, akkor felmerül a kérdés, hogyan és mi jót tud enni a többi 26-27 napon. Kolbász, hús helyett értem persze :)
2013. okt. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!