Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ehetek gyulai kolbaszt fogyoku...

Ehetek gyulai kolbaszt fogyokura alatt?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem de fogyni szeretnek. Kenyer nelkul csak magaban.
2013. szept. 30. 23:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
20%
abba rengeteg a zsir te.. de ezt józan paraszt ésszel is tudni kéne :D , sajnos ez a hánytránya a fogyokurának , nem ehetsz megmindent ha leszeretnél fogyni, vmit vmiért
2013. okt. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

"Kenyer nelkul csak magaban."

:D:D

2013. okt. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
hacsak nem tolsz be két párat egy falásra, nem lesz semmi bajod. fogyókúra alatt is lehet, sőt kell enni zsíros ételeket. bár a kolbásznak épp teljesen átlagos a zsírtartalma, szóval attól amúgy sem kell félni. de ne magába edd, mert nem laksz tőle jól. szeletelj fel paprikát, hagymát, uborkát, vagy amit szeretsz, és mellé pár karika kolbász, az tökéletes.
2013. okt. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
és még egyszer mondom, PÁR KARIKA, nem egy fél szál :D
2013. okt. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

#1: Aztán miért lenne gond, hogy sok benne a zsír? Zsírdús táplálkozással elég hatékonyan lehet fogyni, legjobb tudomásom szerint (s ez logikus is), csak a szénhidrátot nem kell nyomni mellette... Biztos nem mindenkinek fekszik, de én nem is tudnék fogyni anélkül, hogy a zsír legyen a fő makrotápanyagom. No meg nem is tetszene az az étrend...


Ennek megfelelően, kérdező, nem látom okát, miért ne ehetnél gyulai kolbászt, bár meg kell mondjam, a húskészítmények összetételéhez és minőségéhez nem tudok hozzászólni, én kerülöm az ipari húst, de házival sincs kapcsolatom.


Egyesek zsemlét esznek fogyókúrában, kolbászt pár nagyságrendekkel okosabb gondolat, azt hiszem...


De nincs olyan, hogy mit muszáj és mit tilos enned fogyókúrában. Legfeljebb ajánlott, illetve egészségtelen és valószínűleg nehezít (ami szintén nem egyértelmű, ki ezt mondja, ki azt, ugyanarra az ételre, akár gyökeresen ellentétes dolgokat, de hát ezt máris megmutattuk itt :D), de kinek mi passzol. Nincs olyan étel, ami automatikusan megakadályozza a fogyást... S oly sokféle étrend és fogyókúra van, persze sok elég nagy hülyeség. Add meg a testednek, amire szüksége van, azon túl pedig választhatsz, Te hogyan csinálod, miből merítesz energiát - de a zsír teljesen jó e célra, szerintem a legjobb.

2013. okt. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
#3: Átlagos? Táblázatokat elnézve (de baromira ráérek) a libamájpástétom és maguk a zsiradékok zsírosabbak (vagy az én mai napom), a többi dolog nem... Ezt azért nem nevezném átlagosnak.
2013. okt. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem is ehetsz.

A cukrot, szénhidrátot kerüld, ne kalóriát számolj csak.

AZ emberi szervezet nem olyan egyszerű, mint a fogyókúrák írják. Ha a kalóriabeviteltől függne csak minden, akkor én minimum 80 kiló lennék 50 helyett!!


Én vacsora után most eszem a 3. májkrémes kenyerem, de ezt másoknak nem ajánlom, de én nem hízom semmitől :)


45N

2013. okt. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kiegészítés: Illetve a legzsírdúsabb olajos magvak is zsírosabbak, azt hiszem :P
2013. okt. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Utolsó: rá akartam nyomni, hogy hasznos a válaszod, de mellément, úgyhogy csak félig lett hasznos :D mindenesetre egyetértek :D
2013. okt. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Bakker, na akkor nem az utolsónak szólt, hanem az 5-ösnek :D
2013. okt. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!