Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Britney Spears hogyan tudja...

Britney Spears hogyan tudja összeszedni magát egy videoklipre ennyire? Sok paparazzi fotón kövér, aztán megjelenik a klipjében olyan testtel, mint amilyen 20 évesen volt neki.

Figyelt kérdés
Hogyan és mennyi idő alatt éri ezt el? Mert azt tudom, hogy nem néz ki mindig így, mindig meghízik.
2013. okt. 2. 18:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Videoszerkesztéssel :))
2013. okt. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
88%

Kicsit azért szerkesztik is :)

De egyébként a videoklippek forgatása előtt elvileg komoly fogyókúrákon vannak, de lényegesen egyébként a videó megszerkesztésének köszönhető :D

2013. okt. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat... nem is tudtam, hogy videókba is tánc közben ennyire meg tudják szerkeszteni az embert... képen még oké, de így...
2013. okt. 2. 19:28
 4/17 anonim ***** válasza:
77%

Britney genetikailag nem túl szerencsés alkat...tipikus amerikai..egyben van mindene,viszont van pénze rá,hogy gyorsan hatásos eredményt érjen el..drasztikusan persze,így nem tartós nagyon..bár Amerikában...kb semmi nem az

Drasztikus fogyókúra még drasztikus edzéssel fogyasztószerek kozmetikai zsírbontás feszesítés..push-up melltartó..meg nyilván,forgatás előtt egy kis barnítás,előtte nem eszik semmit stb.

Persze,szerkesztik a videóit képeit neki is..de ha nem akkor is a smink sokat dob rajta...testet is lehet sminkkel javítani :D

2013. okt. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

ezért fizetik.

pár hónap edzés és lustálkodás, van ideje, nem a gyárban pakolja a konzerveket.

2013. okt. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Nem vagyok egy Britney fan, csak feltűnt, hogy milyen csinos, de rájöttem, hogy csak ámítás, a valóságban nem így van. Viszont amit mondtál, az annyira a kisemberekre jellemző. A sikerért meg kell dolgozni, nem hullik az ember ölébe. Ő nem keveset tett azért, hogy most ilyen gazdag és híres legyen. Aki szerint ez könnyű, az csinálja utána és ne gyárban dolgozzon.

2013. okt. 2. 23:03
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi a "titka".

De azokon a képeken, melyen állítólag el van hízva, valójában nincsen nagyon elhízva, csak az újságírók szeretik annak beállítani.

Szerintem 10 kg-nál nagyobb felesleg sohasem volt rajta.

Na, 10 kg-ot meg 3-4 hónap alatt simán le lehet dolgozni BÁRKINEK.

Olyan háttérrel, ami neki van (személyi edző, pénz a legjobb minőségű ételekre és kiegészítőkre, nem kell munkába járnia nap mint nap, nem kell a pénz miatt stresszelnie, stb.), "gyerekjáték" pár hónap alatt rendbe szedni magát.

2013. okt. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

23:03: abszolút félreértettél. Ahhoz, hogy jól nézzen ki, a sok edzés mellett pihenésre is szüksége van a szervezetnek, erre vonatkozott a "lustálkodás".


"feltűnt, hogy milyen csinos, de rájöttem, hogy csak ámítás, a valóságban nem így van."

"sikerért meg kell dolgozni, nem hullik az ember ölébe. Ő nem keveset tett azért"


Ez itt ellentmondás. Akkor szerinted csak ámítás (ez esetben nem dolgozott meg a csinosságáért), vagy tényleg megdolgozott érte?

2013. okt. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
Vicces hogy pont egy olyan országban éri kritika Britney alakját ahol az emberek 90%-a pocakos vagy nagy a segge már huszonévesen. Britney soha sem volt elhizva, és hónapok óta keményen edzett az alakjáért. De persze biztos csak "szerkesztett" ilyen jól nem nézhet ki valaki. Ettől megnyugszik a kis lelketek mikor tükörbe néztek?
2013. okt. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A csajok csak irigykednek a fiúk meg titokban hokiznak Br
2013. okt. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!