Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogytatok, mennyi idő...

Mennyit fogytatok, mennyi idő alatt, milyen kcal bevitel mellet és heti hány perces/órás mozgás mellett?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen a válaszokat. Mindenkinek megy a zöld kéz!
2013. okt. 3. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Ez egy minimum 6-7 ismeretlenes egyenlet, lehetetlen rá válaszolni.
2013. okt. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A fogyásnak nevezzük azt ami heti 0,5kg-ot jelent tiszta zsírból. Ha többet fogysz akkor az nem a zsír. Hanem víz. Egyén válogatja mennyit képes fogyni. Ne dőlj be semmilyen reklámnak(pl.: -5kg/hét), fogyasztókapszulák meg nem léteznek!! Akaraterő kérdése az egész. heti 3-4-szer kardiozol és kicsit odafigyelsz az étkezésre már előrébb vagy. Próbálj meg fehérjedúsan enni. Kerüld a cukros, savas üdítőket, a rostost is kerülném a helyedben mivel igen magas a hozzáadott cukortartalma. Napi 5xi étkezés. Többször keveset. Kérhetsz tanácsot dietetikustól illetve egy edzőtől valamelyik konditeremből, hiszen úgy is oda fogsz járni. Még egy megjegyzés: ne a kilót nézd hanem a ruhaméreted, hiszen lehetsz 160cm és 70kg(túlsúlyos), vagy 170cm 70kg, és lehetsz 180cm 70kg(normál testalkat).

Jómagam 1 éve minden hétköznap reggel 1 órát edzem és fehérjét szedek. Nem fő célom a fogyás, inkább karbantartás és az állóképesség javítása, immunrendszer erősítése.

Ajánlom ha fogyni akarsz kérj segítséget és vedd komolyan az edzést, étkezést. Mást nem kell tenned és bomba formában leszel!

2013. okt. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21 kilót fél év alatt, kalóriaszámlálást hülyeségnek tartom, szóval soha nem számolom, egyszerűen megválogatom mit és mikor, mennyit eszem, nyáron minden nap tornáztam, bicikliztem 30/60/90 perceket, sajnos már kevesebbet mozgok(bizonyos okok miatt), ezért lassabban fogyok jelenleg
2013. okt. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Tavasszal fogytam 5 kilót 3 hét alatt. Hetente 4x60 percet bicikliztem. Minimállis kalóriát vittem be a szervezetembe. Elhagytam a kenyeret, a cukrot, szinte csak párolt zöldséget ettem, natúr csirkével, illetve almát. Szóval így lement a 87 kilómból 5 kiló. Sajnos 3 hét után abbahagytam a fogyózást, persze amit 100x megbántam, mert olvadt rólam a zsír. Akivel csak találkoztam, mindenki látta rajtam azt az 5 kiló minuszt. A nyáron persze visszahíztam, most 90 kiló vagyok. De most újra kezdtem. Remélem több akaraterőm lesz.
2013. okt. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!