Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Naponta 1 órát szoktam szobabi...

Naponta 1 órát szoktam szobabiciklin tekerni, ha növelném, és 2 órát csinálnék helyette, de ugyanolyan kcal bevitel mellett, akkor gyorsabban fogynék?

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 09:49
 1/3 anonim válasza:
15%

Szia!


A szobakerékpározás épp csak annyi kalóriát éget el hogy formában maradj , fogyni nem lehet tőle (anyum fél évig csinálta semmi eredménnyel). A futás sokkal eredményesebb én 3 alkalom alatt fél kilót fogytam :) (alkalmanként 1 óra)

2009. júl. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az edzés csak a fogyási procedúra egyik fele, ott van az étkezés is, ami kritikus.

A szobabiciklizés csodálatos módja a fogyásnak. Első hozzászóló: egy ember sikertelenségéből (valószínűleg butaságából) akarod projektálni a tapasztalataid törvényszerű tényként a világ fentmaradó részére?

Kérlek ne.


3 futástól fél kilót fogytál? És ezt hogy számoltad ki? Lehet, hogy csak kevesebb víz van a testedben, vagy, hogy egy kicsit nyers legyek, egy nagyot sz.rtál. Eredményeket akkor lehet nézni, amikor 4-5 kiló már lement.


A futás, kocogás jó dolog, de egy igazán kövér ember az életben nem fog futva fogyni, mert két perc után kidől a fenébe és széttrancsírozza az izületeit.

A szobabicikli viszont nincs "mérethez" kötve, mindenkinek egyaránt hasznos, magas morállal lehet művelni, közben akár tvzni vagy olvasni vagy mást is lehet csinálni, tehát szuper.


Szóval igen, ha növelnéd azt az egy órát, akkor több zsír alakulna energiává, ami nem jelenti egyértelműen a fogyást, hiszen ott van az, hogy mit, milyen gyakran táplálkozol, meg az ilyesmi.

2009. júl. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

persze egy ideig jobban fogynál ugyanis az edzés megkezdése után 30-40 perccel jön el az a stádium, ahol zsírt égetsz, persze ez sem ilyen egyszerű mert ehhez megfelelő intenzitáson kell edzeni, ha túl gyorsan edzel izmot bontasz ha túl lassan nem lesz optimális hatásfokú.

Én szobabiciklin fogytam 8 hó alatt 25 kg-t.


Egyetértek azzal, hogy egy sikertelenségből nem lehet ítélni, valószínű az intenzitás nem megfelelő kiválasztása és a táplálék mennyisége és minőségének rossz kialakítása okozta a sikertelenséget. Nekem is volt sok sikertelen próbálkozásom.

Amúgy abban igaza van , a futásban, hogy az jobban égeti a kcal-t mint a bicikli, de a biciklin lásd engem simán lehet fogyni.

28/F

2009. júl. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!