Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akiknek ennyire szép, homokóra...

Akiknek ennyire szép, homokóra alakjuk van azok kivetették a lengőbordájukat? Ér az valamit?

Figyelt kérdés

[link]

Ez már annyira vékony derékban, hogy átlagosan nem reális szerintem, mert ismerek sok fitneszest, táncost, izmosak, de mégse ilyen az alakjuk.. Vagy Kim Kardashiannak is ilyen, stbstb.


2013. okt. 3. 21:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a csaj kivetette. A kövér képén is látszik, hogy azért a dereka tekintélyesen vékonyabb a csípőjénél. Szerencsés alkat..:)
2013. okt. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Dehogy is!

Ez teljesen reális. És nem kell hozzá izmosnak, valamint szálkásnak lenni. Sőt!

2013. okt. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Akkor az ilyenek nagyon szerencsések... És akinek nem ilyen, akkor az mit tud csinálni?:')
2013. okt. 3. 22:00
 4/20 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Amúgy igen, a csajnak rohadtjó alakja van.:)

Szerintem a sajátjából kihozni a maximumot, mást nem nagyon lehet..:D

2013. okt. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Kb. én is ilyen alkat vagyok, meg még millióan. Ez nem akkora nagy szám szerintem, egészen meg is lepődtem, hogy ennyire nem tartod reálisnak ezt. Ez egy átlag, arányos női alkat.
2013. okt. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Pont ilyen alkat vagyok. Ha egy ilyen alakú lány lefogy, akkor pont úgy fog kinézni, mint ezen a képen. De a széles csípője miatt kb. sose hordhat kisméretű nadrágot, vagyis ami a csípőjén jó, a többi helyen lógni fog, ezzel én is annyit szenvedek. Szóval vannak hátrányai is:D
2013. okt. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nem, ez testalkat kérdése, azt tudni kell hozzá, hogy ezek nem 90 cm-es csípők, hanem annál jóval több.:)

Nekem is ilyen van, és a 160 centimhez 100cm, ha 52 kiló vagyok, 108 cm, ha 57.:)

2013. okt. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
.... szóval nem a derék a vékonyabb, ahogy feltételezed, hanem a csípő tekintélyes.:)
2013. okt. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szintén zenész. Én valahol a kettő között vagyok, az első képnél kisebb, a másodiknál nagyobb. De teljesen ugyanilyen alkat. Alapvetően örülök, hogy ilyen jutott, de azért ezzel is vannak problémák, lásd a #6. válaszoló nadrággondjait. Nálam is ugyanaz a helyzet. :)
2013. okt. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
En is homokora vagyok...83cm-es a csipom, 58kg mellett. Szoval nem mindig tekintelyes az a csipo.
2013. okt. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!