Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha lefogyok és lemegy a...

Ha lefogyok és lemegy a fenekem elveszti az alakját is?

Figyelt kérdés
Tudjuk mind, hogy a fogyókúrában a nők melle és feneke fogy le először. Na nem akarok csak 10 kilogrammot fogyni, nem vagyok túlsúlyos meg semmi csak van rajtam, de a fenekem mindenki dicséri és a páromnak is és még nekem is tetszik (pedig az nagy szó).

2013. okt. 5. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Edzz, ha izmos a feneked, nem lesz alaktalan. De nem hiszem, hogy a fontos fenék zsírpárnák hamar lemennének... Azoknak funkciójuk van.


Mellesleg genetika, mi megy le és mikor, nekem a fogyás eddig nem érintette a mellemet, igaz, még csak 10 kilót fogytam a kb. 20-ból.

2013. okt. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! És gratulálok a fogyásodhoz és ahhoz meg főleg, hogy megmaradt a melled olyannak, amilyen volt! :) Tapintásra kemény a fenekem, úgyhogy bizakodom. Megnyugtattál!
2013. okt. 5. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!