Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges a megújulás?

Lehetséges a megújulás?

Figyelt kérdés
ugy erzem, keptelen vagyok lefogyni...egyszeruen nincs elottem a kep, hogy karcsu es csinos vagyok. olyan emberek tortenete erdekelne, akiknek sikerult es ez talan remenyt adna, hogy nem lehetetlen a dolog :)

2013. okt. 6. 16:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Kép előttem sincs, sosem voltam karcsú, nem tudom elképzelni. Én csak úgy étkezem, hogy fogyjak, egészséges legyek és közben minél jobban érezzem magam (igazából ez utóbbi kettő uralja az elsőt, nem is megy gyorsan, de ráérek).


A módszered nem jó, ha nem megy... OK, bizonyára a lelkiek is tudnak számítani, de nem hiszem, hogy pont fogyásnál döntőek lennének, ha jó az ember módszere: hatékony és különösebb erőfeszítést nem igénylő...


Persze, hogy nem lehetetlen a dolog. Ha még olyan betegséged sincs, ami megnehezíti, akkor főleg :) Ne húzd vissza magad, engedd, hogy a tested kihozza magából a legjobbat!

2013. okt. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Előttem sincs karcsú és csinos kép :S


De időnként 'szoktam' nézni testépítő oldalakon, fórumokon feltöltött képeket csinos csajokról (már ha megosztják és az arcom elé kerül). Ez elég?

2013. okt. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

kedves valaszolok, koszonom hogy idot szantatok a kerdesemre :)

a tanacsok jok, eddig inkabb az a tipus voltam, aki 2 nap alatt probaljq elerni az eredmenyt - lebojt, hashajtok - de akkor a kesobbiekben megprobalkozom az eletmodvaltassal. koszi megegyszer!!!

2013. okt. 6. 18:06
 4/10 anonim válasza:
én amiota az eszemet tudom ezzel küzdök, kiprobáltam már mindenféle modszert és mindig ugyanaz lett a vége: abbahagytam. visszatértem a régi életmódomhoz és a szenvedéshez. ez egy körforgás volt. kezdjük az alapállapottal amikor tökjol elvoltam nem foglalkoztam az egésszel. ezt követte a ráeszmélés hogy ez így nagyon nemjo és muszáj lefogynom. ezt követte az elszánt probálkozás hogy majd MOST sikerül és csináltam is pár napig hétig. majd a lelkesedés egyre inkább alábbhagyott, hiányoztak a régi finom falatok, és a végén megbukott az egész, és ekkor jön az utolso láncszem a mélypontra zuhanás és ujra mindent evés ész nélkül. én sem tudom elképzelni, hogy csinos vagyok, csak azt tudom h ilyen nem akarok lenni. soha. undorit az egész és kiteszi minden gondolatomat, utálok emberek közé menni miatta és ugy egyébként az életem minden területét beárnyékolja és elrontja.... de még ilyen reménytelen esetek is tudnak fogyni mint én akaraterővel. 2 módszer vált be nekem, egyik a norbi update termékek fogyasztása és torna rubint réka dvdk-re ezzel 10 kg-t fogytam. ezt abba is hagytam mert meguntam és mert nem voltam kitarto. most más modszerrel fogyok, -6 kg-nál járok. a norbi modszer hatásos de nem tartom kifejezetten egészségesnek és nincs is rá pénzem. most szálkásito diétával és aerob edzéssel fogyok és jelenleg élvezem is. jokat eszem, jol esik a mozgás minden jo. persze küzdök magammal és elkeserit h hiába a sok meló még nem olyan látványos ez a 6 kg (persze hogy is lehetne ennyi idö alatt) de csinálom. csak kell egy élvezetes modszer ami közben nem szenvedsz, nem éhezel, nem sanyargatod magad. ha ez megvan csak egy kis önfegyelem kell és lehet hogy sikerül....
2013. okt. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

kedves 4es valaszolo!

el sem hiszed, mennyire orultem ennek a kommentnek! illetve pontositok, az a jo, hogy valaki ennyire aterzi a problemat - az irasodat olvasva egy cipoben jarunk. azt mondjak, kell a raeszmeles es ezaltal az akarat, hogy most menni fog! csak az a baj, hogy ez megvan es megse sikerul, mert enni meg jobban szeretek.

modellek kepeit elnezve azt kivanja az ember, barcsak mar ott tartana .... de ez gyors modszerrel nem sikerul, utolag mindig rajovok en is. most kiprobalom, amit irtal az aerob mozgasrol es remeljuk ez itt is bevalik :)

2013. okt. 6. 18:34
 6/10 anonim válasza:
a lényege az aerob mozgásnak, hogy kb 130 legyen a pulzusod végig, valamilyen monoton mozgás végzése közben ez lehet tempós séta, bicajozás, taposás ilyesmi. ez a zsírégető fázis, kb 1 órán keresztül kellene ezt csinálni megállás nélkül. ez egy jó tempó, én kellemesen el szoktam fáradni közben de nem hajtom ki magam annyira, hogy feladjam. ez kiegészülhet súlyzós edzéssel vagy teljes testes erősítéssel akkor mégjobb a zsírégetés. én súlyzózni nemigazán szoktam, de heti 3-4x 1 órát lépcsőzőgépezek konditeremben és itthon guggolásokat, felüléseket, fekvötámaszokat végzek ( na jó ebben még nincs akkora rendszer). a táplálkozásban a fehérlisztet lecseréltem a teljeskiőrlésű búza, rozs, tönköly stb társaira, cukrot eritritre, nyírfacukorra, olajat zsírt kókuszzsírra. a kaloriát nem számolom (persze ez nem jelenti azt hgy ész nélkül eszem) viszont a szénhidrátot számolom és az utolso 2 étkezés nem is tartalmazza azt. és így ehetem a nagy kedvenceimet tésztát és pizzát is akár ha ezekböl az alapanyagokbol készül és ki van számolva :) nekem ez vált be a legjobban, tudom fizetni, egészséges, finom és elindult a fogyás :) sok sikert neked, 4-es voltam :)
2013. okt. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
No igen, a tul intenziv edzes megbosszulja magat: az ember hamar elveszti a kedvet, vagy felidezi a tegnapi-tegnapelotti kinszenvedest es inkabb halogatja a kovetkezot. a kellemes faradtsag jol hangzik, el tudom kepzelni ahogy utana felszabadulnak a boldogsaghormonok :) meg esetleg annyi ketdesem lenne, ami a taplalkozast illeti, hogy mennyire koltseges ez az " uj etrend " ? es nehez volt atallni ? koszonom az eddigi tanacsaidat, szuperek!!! :)
2013. okt. 6. 19:17
 8/10 anonim válasza:
mivel mi ketten élünk anyukámmal nekünk belefér a teljeskiörlésű liszt, a zabliszt stb. egy 5 tagú családnak átállni költséges az biztos. a legdrágább része szerintem a cukor pótlása, hiszen egy kis büntetlen sütike nyalánkság de akár csak egy megédesített kávé nélkül nem tartanék ki. az eritrit 1 kg 2300 ft. tudom nagyon huzos mi nem állunk valami jol anyagilag de mégis megoldjuk. nem használjuk orrba szájba csak épp amikor valami fincsi édességet ennénk. a következő drágább dolog a kókuszzsír, amit mi használunk 1500 ft 1 kg. viszont ezis sokáig elég. szerintem a többi összetevő nem drága, főleg csirkemellet, zöldséget eszem, durumtésztát, teljes kiőrlésű tésztát, a durum abszolut nem drága, a tk. tészta kb 2x annyiba kerül mint a fehér, de már nem eszem meg belőle annyi mint régen tehát úgymond visszajön az ára. recepteket testépítő oldalakon és paleolit oldalakon szoktam keresgetni nagyon jó ötleteket lehet találni. :) ha bármi kérdésed van még írj nyugodtan, akár itt akár privátban :)
2013. okt. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

igy van, kell egy kis "bunozes", kulonben onmegtartoztatas utan atcsap a dolog fektelen zabalasba es akkor megint csak ott vagyunk, ahol a part szakad. amit az edesitok ararol irtal, nem olyan veszes es boven megeri szerintem is.

azt hiszem foglak meg zaklatni privatban, hiszen ez egy olyan tema, amivel kapcsolatban mindig van kerdezni-megbeszelnivalo. meg aztan erdekel, hogy Te hogyan haladsz. most azt hiszem, csekkolom is ezt a paleos weboldalt :) koszi a tippeket es akkor folyt.kov privatban!!! :*

2013. okt. 6. 19:41
 10/10 anonim válasza:
okéé várom hogy írj :) már nagyon szerettem volna valakit akivel ugy beszélhetek erről, hogy ugyanabban a helyzetben van mint én :)
2013. okt. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!