Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így mennyit fogyhatok?

Így mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés
nyáron nagyon vigyáztam az ételekkel majdnem minden nap kondiztam és fogytam is 6 kilót a nyáron. most hogy bejött a suli sokat ettem(sok rosszat) főleg szénhidrátot sajnos mert az a leggyorsabb és nincs időm túl sok. (+ Ott a menza kaja is) és hát híztam. most megpróbálok újra kondizni, figyelni az étrendemre stb. mályva tea kapszulát szedek jelenleg valamit gondolkozok. metabol tablettán is. vélemények róla? szívesen fogadok mindenféle tanácsot, vélyeményt köszi mindenkinek. (19 lány)

2013. okt. 6. 20:23
 1/1 Vörösnefelejcs ***** válasza:
Kipróbáltam egy-két tablettát, röhejes eredménnyel, azóta csak abban hiszek, hogy eldöntöm, hogy megeszem és annak örülök, vagy nem eszem, és annak. Ha nagy kínlódás volt a hat kiló és nem adott annyi örömöt, hogy ne hízd vissza, akkor... nem akarlak elkeseríteni, inkább azt mondom, hogy bébike, csak 19 vagy, még bármit megtehetsz, amit akarsz. És ha lefogysz, nem lóg a térdedig a bőröd. Mert negyven felett egyre kínosabb a fogyás, oké? :)
2013. okt. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!