Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így fogyhatok 20 kilót?

Heluss kérdése:

Így fogyhatok 20 kilót?

Figyelt kérdés

Hétköznap:

Reggeli: 2 db barna kenyér,párizsi,paprika

Tízórai: Gyümölcs

Ebéd: Ami van fél adag

Uzsonna: Gyümölcs

Vacsora: Natúr joghurt


30 perc:biciklizés

10 perc: torna


Hétvége:

Reggeli: Tojás+ barna kenyér vagy szendvics

Ebéd: Húsleves vagy zöldség+csirkemell

Uzsonna: Zöldség

Vacsora: Natúr joghurt


30 perc: biciklizés

10 perc: torna


2013. szept. 27. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
A joghurtos kenyérevős életvitelre elég ritkán jellemző a fogyás és az egészséges test.
2013. szept. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3 nap után rendes kalóriáért fogsz sírni és mindent be fogsz zabálni a hütőből...
2013. szept. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
A hétvégi ebéd és uzsonna terv tök jó! Nagyon kiri, ügyesen több ilyet, tehát valahogy így néz ki egy étkezés. Azért figyelj oda, hogy egy csirkemell + zöldség étkezés elég zsírszegény. Ezzel edzéshez nehezen lesz energiád, de ezt te érzed.
2013. szept. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én is fogyózom,de mivel a változó korban vagyok egy kis segitséget is igénylek.és ezt a maté teával érem el.nem vagyok annyira éhes tőle,és nagyon jól érzem magamat.de az akarat erő az amivel igazán le lehet fogyni.amikor rá állsz a mérlegre és mindig egy kicsit kevesebbet mutat,akkor az már egy jó motiváló erő.
2013. szept. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!