Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit kéne...

Szerintetek mennyit kéne fogynom? Nem régiben adtam le 11kg-ot de még úgy érzem mindig nagyon duci vagy

Figyelt kérdés

Ilyen vagyok most:1. [link]


2. [link]


Itt látszik a -11kg :

[link]



2013. okt. 7. 22:45
 1/6 anonim válasza:

Tök jól nézel ki :) Nagyon jó alakod van szerintem lassan lőd be valahol a súlyod itt. Nem gondolom, hogy folytatnod kéne az ilyen ütemü fogyást.

Már most is nagyon dögös vagy ;)

2013. okt. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez valami vicc? Ide jössz mutogatni a dekoltázsodat, hogy csorogjon a nyálunk? :)

Inkább add meg a telefonszámodat.

2013. okt. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Azert erzed magad ducinak, mert az vagy. A derekad kornyeken meg sok a felesleg, a csipodhoz kepest alig latszik a derekvonalad. Folytasd csak tovabb a dietazast, ez mozogj sokat melle.
2013. okt. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idő alatt sikerült 11kg-t fogynod? Gratulálok hozzá!

Kell idő az agynak, amíg "megszokja" az új énképet, ha ez megtörténik, akkor nem fogod magad "nagyon ducinak" látni.

Egyébként nagyon ducitól nagyon messze vagy!

Igaza volt az egyik válaszolónak kérdés írása helyett tényleg inkább a telefonszámoddal tedd ugyanezt ;) (persze ha GYMS-megyei vagy :D)

2013. okt. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nagyon jó alakod van, ilyet szeretnék én is! hány kiló vagy és hány centi? gratula :)
2013. okt. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van barátod?
2013. okt. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!