Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért zabálok folyton?

Miért zabálok folyton?

Figyelt kérdés
Állandóan ennék engem boldoggá tesz nagyon,de csak hízok nem akarok 100kg-ra dagadni. Kérlek segítsetek! egY ELKEAserederr 18 éves lány
2013. okt. 8. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs akaraterőd.
2013. okt. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha még Te se tudod...

Ha csak élvezetnassolásra vágysz folyton, akkor egyrészt keresned kellene egy nem hizlaló élvezetet (ha hízol, akkor több legyet egy csapásra alapon ez lehetne valami mozgásforma, vannak igen élvezetesek, bár persze emberfüggő), másrészt próbálj ne csokissütivel nassolni, ha abból nem vagy képes kevésnél megállni...


Ez a probléma igényel némi nyomozást, próbálkozást, uram bocsá' elszántságot... Akaraterőt én sem használok táplálkozás kapcsán, anélkül szerintem még lehet, de igyekezni azért még kell.

2013. okt. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Figyelj, velem is hasonlók járnak, szerintem a stressz miatt. Ez valahogy egy percig 'boldogít' majd tök rosszul érzed magad.
2013. okt. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!