Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplalással fogyhatok? Vagy...

Koplalással fogyhatok? Vagy ez nem az?

Figyelt kérdés

helló. 85 kg vagyok(167cm) és leakaerok fogynu

70re. Az koplalásnak számít

Ha reggel eszek egy telj.kiörlésű szendicset

2 órakor ebédet, délután meg egy álmát?

mennyi idő alatt fogyhatok így le?



(nem kell a visszahízod duma, már fogytam 20kg-t egy éve és nem jött vissza)



2013. okt. 8. 21:42
 1/7 A kérdező kommentje:
*almát. Bocsi a hibákért.!
2013. okt. 8. 21:52
 2/7 anonim ***** válasza:

Az sem koplalás, ha csak ebédet eszel, de az sok... Mi az, hogy "ebédet", ezzel nem írtad le, 100 vagy 1200 kalória (gondolom, a kettő között) s miből áll...

Mindazonáltal érdekes elképzelés, hogy délután nem eszel, de mindenkinek megvannak a maga kis dolgai.

2013. okt. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy tál valami. Menzás vagyok. A héten 2x van főzélek, 2x hús és 1x tészta. Délutánra valami gyümölcsöt gondoltam.
2013. okt. 9. 06:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem koplalás.

Eleinte biztosan éhes leszel, de egy idő után összeszűkül a gyomrod, és beéred ennyi étellel.


Azért próbálj mozogni is néha.

A délutáni almával azért lehetnek gondok. Savas kémhatású, ezért lehetséges, hogy éhesebbnek fogod érezni magad utána mint előtte.

Igaz, sokan ellenzik a kevés reggelit, de én felcserélném a helyedben a reggeli szendvicset a délutáni almával, mivel úgy szerintem kibírhatóbb a diéta

2013. okt. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem is erdemes ezt az etrendet kovetned :)

talan a delutan/este lehet a kritikus pont, magamrol tudom, hogy ebed utan megdicsertem magam mindig, amiert ilyen jol birom....aztan jott az este, semmi kaja, az horror. ezert en is azt javaslom, hogy valami kaloriadusabbat valassz vacsinak, mint pl: bananturmix, csirkesalata, tojas. De persze elalvas elott 2 oraval mar semmit! Es a mozgas is nagyon jol kiegeszito lehet.

Sok sikert :) ;)

2013. okt. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
...Ez nem koplalás, én szerintem meg is döglenék ennyi kajától. :P
2013. okt. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem poenbol mondom de a total menzas kaja kb 1200kcal...annyit kene egesz nap enned (csak minosegben)
2013. nov. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!