Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak egészségesen?

Hogyan fogyjak egészségesen?

Figyelt kérdés
1 éve kigyogyultam az anirexiábol és utána tartottam az 54 kg-ot,de nyáron felszaladt rám pár kilo...most 56 kg vagyok...és igazábol csak az alakomon szeretnék váltosztatni (szallagavatoig ami 2honap mulva lesz)...és kicsit egészségesebben élni.Tudnátok írni étrendet,vagy sportolási tippeket.(másik probléma nem szeretek sportolni...főleg ilyen otthoni ugrálás videora,nem nagyon megy :)

2013. okt. 9. 21:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Fontos lenne, hogy egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, válaszd a teljes kiőrlésű ételeket, sovány húsokat(csirke, pulyka, hal), sovány tejtermékeket, és igyál rengeteg vizet!!! Csökkentsd le az egészségtelen kaják mennyiségét, pl. édességek, gyorsételek. Ha nem szeretsz tornázni, próbálkozz először a tempós, jó gyors gyaloglással, vagy ha bírod, a kocogással, esetleg úszhatsz is, illetve ha minden nap elvégzel néhány felülést, guggolást, pár súlyzózást karra, már azzal is látványos eredményt érhetsz el!
2013. okt. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!