Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1,5 hete ugyan annyi kiló...

1,5 hete ugyan annyi kiló vagyok, ez mi?

Figyelt kérdés
Szóval 1,5 hete ugyan azt mutatja a mérleg..de közbe fogyozok..az elején evvel a fogyokurával le ment 3-4 nnap allat 1,5 kiló..de most megált.1,5 hete ugyan annyi vagyok.sőt ha egy kicsit töbett eszek már sokkal többet mutat.de közbe edzek is..MEG sokat iszok..Ez miért van?Később le fog menni?

#Fogkura
2013. okt. 10. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindig van amikor megáll a dolog, igaz inkább 1-2 hónap után, mint sem 1 hét után.


Edz keményebben, és egyél fehérjét sokat.

2013. okt. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben ,köszi (:
2013. okt. 10. 08:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első 3-4 nap alatt lement 1,5 kg = kiürült a bélrendszer, az szokott minimum ennyit, esetleg még valamivel ennél is nagyobb hirtelen súlycsökkentés mutatni. Ennek a valódi fogyáshoz még semmi köze!!!!


Akárhogy is fogyózol, a szervezet 3-4 nap alatt "lebontani" 1,5 kg zsírt, hájat, nem képes!

Csináld tovább, sportolj, mozogj, és majd jön a valódi eredmény is!

2013. okt. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Salx Narval ***** válasza:
Ne csak súlyodat mérd a kerületedet is, ha edzel a zsír helyére izom kerül, bár ez inkább hosszabb távon látványos.
2013. okt. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez ilyen. Nekem pár nap alatt lement 2 kiló (részben ingadozás, de gondolom, az a 35km gyaloglás is jót tehetett, enni kevesebbet ettem, mint máskor), majd pár nap alatt felment 2... Ilyet régebben sosem csinált, mindenesetre most enyhén morc vagyok. Hamarosan újra nekidurálom magam, rendszeresebb mozgás plusz ketogén diéta (a leglazább, 40g-os, mert alatta nekem aberrált és lehetetlen), legrosszabb esetben be fogom bizonyítani, hogy kalóriaszámláló ketogénnel sem lehet fogyni, ha az embernek makacs szervezete van :D De elvileg mennie kell.


De a sima stagnálás természetes dolog, másokkal is előfordul, szigorúbb diétában is.

2013. okt. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!