Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 78 kiló vagyok és nagyon...

78 kiló vagyok és nagyon sürgősen kb november végére le kéne fogynom 65 kilóra! Milyen fogyókúrát ajánlanátok ez ügyben?

Figyelt kérdés

2013. okt. 8. 21:19
 1/5 anonim válasza:
Edina te vagy az?:d
2013. okt. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem nem Edina vagyok!de szívesen meg hallgatlak
2013. okt. 8. 21:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Menj vissza az időben és kezd el három-négy hónappal ezelőtt! Az eszem megáll, hogy mindenki 10-20 kilókat akar leadni néhány hét alatt, aztán meg kétségbe vannak esve, hogy nem sikerül, és folytatják még több zabálással utána, mert már úgyis mindegy...


Tapasztalatom alapján a heti fél kilós fogyás az, ami kényelmesen teljesíthető, nem kell hozzá koplalni, elég hozzá 3-4 alkalomnyi sport. Ergo 7-8 hét alatt le lehet adni 3-4 kilót. Többet maximum akkor, ha kemény diétán vagy és nagy sokat sportolsz mellé (vagy nagy súlyfelesleged van, de ugye ez rád nem érvényes).


Zárd ki az étkezésedből a gyorsan felszívódó szénhidrátokat, mint a cukor, édességek, chipsek, kekszek, finomított lisztből készült pékáruk, tészták, cukros üdítők. Vedd vissza az alábbi szénhidrátok fogyasztását: teljes kiőrlésű lisztből készült termékek, rizs, kukorica, burgonya. Egyél a lehető legtöbb zöldséget, a gyümölcsökkel viszont óvatosan, nem lehet korlátlanul enni őket, de napi 1-2 darab, mint mondjuk tízórai-uzsonna beleférhet. Próbáld a lehető legjobban növelni a fehérje fogyasztásod, hogy a fogyás ne az izmaidból történjen, hanem zsírból. Fogyassz esszenciális zsírsavakat, telítetlen zsírokat is, ezek ugyanúgy alapvető lételemei a testünknek.


És mozogj! Heti 3-4szer, aerob-kardió és súlyzós edzéseket vegyesen.

2013. okt. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát sok sikert. Én 75-ről 64-re szeretnék lefogyni decemberig, de még rendszeres mozgás és diéta mellett is elég képtelennek tűnik a dolog, pedig 2 hét alatt már több mint 3 kg-t fogytam.

Bár én szeretném egészségesen és tartósan csinálni, mert eddigi tapasztalataim alapján ha gyorsan fogyok és összecsoffadok meg erőtlen leszek, az legalább annyira nem szép látvány, mint az a pár kg plusz amiért ezt tettem.

Miért olyan sürgős ez, ha megkérdezhetem?

Nekem önmagam miatt fontos, hogy végre lefogyjak, de a határidő egy osztálytalálkozó miatt van. Bár nem dől össze a világ ha addig nem fogyok le, utána is folytatni fogom a fogyózást.

2013. okt. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

szia,

nem tudom hallottál-e már a rizs diétáról állítólag nagyon hatékony keress rá googleba.

vagy pedig van a 90 napos diéta most azt űzik nagyon sokan. bár ahhoz ugye kevés nap áll rendelkezésedre.

mozogj sokat és figyelj oda mikor mit mennyit eszel az is segít szerintem.

2013. okt. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!