Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék minél hamarabb...

Nojé kérdése:

Szeretnék minél hamarabb leadni kb 6 kg-ot. Minden nap tornázok, de nem tudom milyen diétát folytassak mellé.16 éves vagyok és ész nélkül azért nem lehet. TTudtok ajánlani egy olyan diétát, ami bevált?

Figyelt kérdés
Ha valaki esetleg le tudná írni, hogy mikor mit fogyasztott és kb mennyi kcal-al megköszönném :D

2013. okt. 10. 21:54
 1/3 vaszily katalin válasza:
mindenböl egy keveset,amenyi jol esik,de azért kerülném a kolát,meg az energia italt,de teljeskiörlésü magvas ételeket ajánlom,szürt levek,sok zöldség gyümölcs,oton készits magdnak szenvicset ha nem vagy menzás,pl a magvas szemibe tenék kedvenc felvágotat,uborkát salátát sajtot,kinaikell,az fincsi,petrezsejem,finomra szeletelt,zelert vagy répát,fehéret is.szárazab husokat,.az a lényeg ne legyél éhes,de figyelj mert ha szomjas vagy éségérzet jelzi tudtommal,de enek is néz utána az interneten.szerintem 90 napos diétát.kaloria bevitelelszámolásal szerintem nehéz lesz.kivánok sok eröt s kitartást :)
2013. okt. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 vaszily katalin válasza:
a kilecven napos diéta ételreceptek,a mindmegete.hun is leirást istalálsz és a no salty is foglalkozik vele.
2013. okt. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ^^ igyekezni fogok :D
2013. okt. 18. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!