Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hónap - 3-4 kiló mínusz....

2 hónap - 3-4 kiló mínusz. Miket ajánlotok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok túl elégedett az alakommal, az alapjaim jók, de az utóbbi időben eléggé elkanászodtam, így méretes combokra és fenékre tettem szert, valamint egy kis hasam is van. 168 centi és 62-63 kiló vagyok. Szeretnék leadni 3-4 kilót lehetőleg 8 héten belül, csakhogy mindehhez 15 éves vagyok, úgyhogy kizárt a koplalás, és kemény fogyókúrák, mert a szüleim nem engednék.

(Főként velem egykorú leányok) mit tanácsoltok? Jó, nyilván fel kell függesztenem a csokizabálást (:DD :/), de például milyen gyakorlatokat végeztek otthon? A segítséget előre is khöszönöm ^^



2013. okt. 17. 17:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Járj el konditerembe, először kezdd sétálás, pici bicikli majd fokozatosan a szervezetedet hozzászoktatva a hoszabb, keményebb testmozgáshoz. A koplalás hülyeség itt van két link ami az étrendet illeti.


[link]


[link]

2013. okt. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!